KodlamaLab Pro: Kodlama Öğren

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Kodlamalab Pro ile Kodlamalab uygulamasının reklamsız sürümüne geçiş yapmış olacaksınız ve öğrenmeye kaldığınız yerden, kesintisiz devam edebileceksiniz..

Uzman ekibimizce hazırlanan içerikler sayesinde kodlama öğrenme deneyimi yaşayacaksınız.
Etkileşimli dersler aracılığıyla kod yazmayı öğrenerek, tecrübe gerektirmeksizin programlama dilinin nasıl okunacağı, yazılacağı ve konuşulacağı hakkında bir anlayış kazanacak, uygulamalar /oyunlar /web siteleri yapmak, verileri analiz etmek, hayatınızı otomatikleştirmek ve çok daha fazlasını yapabileceksiniz.
Kodlamayı öğrenmenin en iyi yolunun kod yazarak öğrenme olduğunu düşünüyoruz ve programlama kavramlarını gerçek kod örnekleriyle verimli bir şekilde sunarak, kodlama becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak derslerimizle interaktif öğrenme deneyimi yaşayacaksınız.


•Kodlamalab ile öğrenebileceğiniz progmramlama dilleri:

*Html: HTML etiketlerini, ögelerini ve niteliklerini kullanarak bir web sitesi tasarlamayı öğrenmek ister misiniz? İnteraktif HTML eğitimimiz, olabildiğince eğlenceli vakit geçirirken, olabildiğince öğrenmenizi sağlamak için dikkatle seçilmiş içerik, sınavlar ve kontrol noktalarından oluşur.

*Css: Bir web sitesinin stilini ve düzenini nasıl ayarlayacağınızı ve kontrol edeceğinizi öğrenecebileceksiniz. Dikkatle seçilmiş içeriği gözden geçirin, interaktif sınavlara girin, kontrol noktalarını geçin, eğlenceli egzersizleri tamamlayın, puanlar toplayın ve gerçek CSS şablonlarını doldurmaya çalışın. Kariyerinizi ilerletmek için yeni bir beceri kazanmak ya da yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, bunu CSS kursumuzla eğlenerek yapabileceksiniz.

*Javascript: Bu eğitim, web sitenizi daha etkileşimli hale getirme, web sitesi içeriğini değiştirme, formları doğrulama, çerez oluşturma ve çok daha fazlasını yapma yolları da dahil olmak üzere JavaScript dilinin tüm temel özelliklerini kapsar.Egzersizlerimiz ve uygulamalı alıştırmalarımız, kendi JavaScript kodunuzu oluşturma sürecinde çalışırken size yol gösterir.

*Python: Günümüzün en çok talep gören programlama dillerinden biri olan Python veri bilimi dünyasından sunucu tarafına kadar her yerde kullanılabilen bir dildir.Kodlamlab ile ücretsiz olarak öğrenebileceksiniz! Kısa dersler ve eğlenceli sınavlar ile öğrenmenin tadına varacaksınız.

*Java: Dünyadaki en popüler programlama dillerinden biri olan Java'nın ücretsiz olarak sunulan kapsamlı bir rehberidir.
Uygulama 3 saatten az bir sürede tamamlayabilmeniz için ayarlanmıştır. Hiçbir programlama deneyimi gerekmez.Kursu tamamladıktan sonra, anlaşılır ve geçerli kod yazarak nesne yönelimli Java programlama becerisine sahip olabileceksiniz.

*C++: Kursumuz, temel kavramları, veri tiplerini, dizileri, pointerları, koşullu ifadeleri, döngüleri, fonksiyonları, sınıfları ve nesneleri kapsayan 80'den fazla ders içerir.Eğlenerek öğrenin.

*Sql: Veritabanları oluşturun, onlara erişin ve onları yönetin.Veritabanı tasarımcısı olmak ya da veritabanlarından kodları sorgulama yeteneğine sahip olmak isterseniz, KodlamaLab, SQL'in temellerini son derece etkileşimli, hızlı ve etkili bir şekilde size sunacaktır.Bir uzman olmaya giden yolda küçük ama önemli bir adım!

Yeni kurslar ve mevcut kurslara genişletmeler hakkında sürekli güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin.

Bize destek@kodlamalab.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için www.kodlamalab.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
With Kodlamalab Pro you will be able to switch to the free version of Kodlamalab and continue to learn from where you left off.

Thanks to the contents prepared by our expert team, you will experience coding learning.
By learning to write code through interactive lessons, you will gain an understanding of how to read, write and talk about the programming language without the need for experience, make applications / games / websites, analyze data, automate your life, and much more.
We think that the best way to learn coding is by writing code, and by presenting programming concepts efficiently with real code examples, you will experience interactive learning with our lessons that will help you develop your coding skills.


• Programming languages ​​you can learn with Kodlamalab:

* Html: Want to learn how to design a website using HTML tags, elements and attributes? Our interactive HTML training consists of carefully selected content, exams and checkpoints to help you learn as much as possible while you're having fun.

* Css: Learn how to set and control the style and layout of a website. Review carefully selected content, enter interactive quizzes, pass checkpoints, complete fun exercises, collect points, and fill in real CSS templates. If you want to gain a new skill to advance your career or learn something new, you'll be able to do it with our CSS course.

* Javascript: This tutorial covers all the basic features of JavaScript language, including ways to make your website more interactive, change website content, validate forms, create cookie creation, and much more. guides you while working.

* Python: Python is one of the most demanding programming languages ​​in the world. With short lessons and fun quizzes you will enjoy learning.

* Java: Java is one of the most popular programming languages ​​in the world.
The application is set to complete in less than 3 hours. No programming experience is required. After completing the report, you will be able to understand object-oriented Java programming by writing comprehensible and valid code.

* C ++: Our course includes more than 80 lessons covering basic concepts, data types, arrays, pointers, conditional expressions, cycles, functions, classes, and objects.

* Sql: Create databases, access them and manage them. If you want to be database designer or have the ability to query codes from databases, CodingLab will present you with the basics of SQL, highly interactive, fast and effectively. an important step!

Stay tuned for continuous updates on new courses and current courses.

You can reach us at support@kodlamalab.com.

For more information, visit www.kodlamalab.com.
Read more
Collapse
4.3
12 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Performans iyileştirmeleri yapıldı
Read more
Collapse

Additional Information

Eligible for Family Library
Eligible if bought after 7/2/2016. Learn More
Updated
January 19, 2019
Size
16M
Installs
100+
Current Version
4.0.0
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Kodlama Öğren
Developer
Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Teknoloji Bahçesi, 26470 Tepebaşı/Eskişehir
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.