Hurvínek Super Jump

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Hraj a sbírej Hurvínkovi stickersky a posílej je kamarádům. Čím lepší budeš, tím zajímavější samolepky můžeš kámošům posílat.

Klasická Hurvínkova lapálie – něco se tak úplně nepovedlo. Kouzelné muzeum padá z nebe k zemi a jediný, kdo může chybu napravit a zachránit ostatní loutky a Spejbla, Máničku a Žeryka, je jedině zase Hurvínek.

Popadni kouzelný disk a pomoz Hurvínkovi vyskákat padajícím muzeem až nahoru a zachránit situaci. Kolik po cestě nasbíráš bodů a zachráníš loutek je jen na Tobě! Ale pamatuj, do Síně slávy se dostanou jen ti nejlepší.

Na cestě na tebe číhají nepřátelé a nebezpečné situace, kterým se musíš vyhnout. Buď opatrný, protože zlá moc pána loutek už proměnila některé obyvatele města na nebezpečné nohsledy, kterým je lepší se vyhnout. (Pozn. Vývojářů: nebo jim skočit na hlavu, že jo.)

Tvoji přátelé padají muzeem s tebou. Kolik jich zachráníš, tolik slávy získáš. Takže pozor! Dostaň Hurvínkovi blízké do záchytných míst a Síň slávy Tě jistě nemine.

Pozitivní energie kouzelného muzea tě bude provázet a pomůže ti kdykoli to půjde. Buď ve správnou chvíli na správném místě a muzeum ti pomůže nahoru a ochrání tě. Čím výše v muzeu, tím výše v Síni slávy.

Hodně štěstí!
Play and collect Hurvinek stickersky and send it to a friend. The better you, the more interesting stickers buddies can send.

Classical Hurvínkova turmoil - something so totally wrong. Magic Museum falls from the sky to the ground and the only one who can correct the error and save the other puppets Spejbl, manic and Žeryka is only Hurvínek again.

Grab your magic and help drive Hurvinek falling to jump up and museums to save the situation. How many points you have collected along the way and will save puppets you are up to you! But remember, the Hall of Fame will get only the best.

On the way to you lurking enemies and dangerous situations in which you must avoid. Be careful, because the evil power Puppet master has turned some city residents to dangerous minions, which is better avoided. (NB. Developers: them or jump on your head, you know.)

Your friends are falling man with you. How many you save, you gain so much fame. So be careful! Get Hurvinek close to detention sites and the Hall of Fame you will not miss.

The positive energy it can make you a magic will accompany and help you whenever they can. Be at the right time at the right place and the museum will help you up and protect you. The higher the museum, the higher the Hall of Fame.

Good luck!
Read more
Collapse
4.1
39 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Bonus fix
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 8, 2017
Size
96M
Installs
1,000+
Current Version
2.1
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
SHORTWAY software s.r.o.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.