Matura

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Albanian

Aplikacioni "Testet e Matures" do ti ndihmoj maturantet në përgaditje për maturen shtetërore. Aplikacioni përmban në vete mbi 9 lëndë, 5000+ pyetje si dhe 1500+ pyetje në formë kuizi.

Gjithashtu shumica e pyetjeve në lëndën e matematikës kanë zgjidhje që janë bërë nga profesorët përkatës.
The "Matura Tests" application will help graduates prepare for the state matura. The application contains over 9 subjects, 5000+ questions and 1500+ quizzes.

Also, most of the questions in the subject of mathematics have solutions that have been asked by the respective professors.
Read more
Collapse
4.2
29 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Pergjigjjet tek testo vetveten jane permisuar
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 13, 2020
Size
19M
Installs
1,000+
Current Version
0.42a
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Tachyon Developers
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.