Kuizi islam shqip

Ky kuiz është bërë me qëllim që ta shtojmë diturinë rreth çeshtjeve të fesë.
Kuzi përmban pesëmbëdhjetë pyetje përgjatë një rundi dhe gjithashtu regjistron rekordin tuaj më të mirë.
Pyetjet janë të kategorizuara duke filluar në fillim nga më të lehtat deri tek disa më të vështira.

*Koha përcakton rekordin më të mirë
*Regjistron rekordin
*Mundësia për të shpërndarë në facebook
Read more
4.9
479 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
February 4, 2016
Size
19M
Installs
10,000+
Current Version
1.1
Requires Android
2.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
ZebrApp
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.