ABC news

Contains Ads

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë. Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore.
Read more
Collapse
4.6
73 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Përmirësim funksional dhe rregullime te vogla në performancën e aplikacionit.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 15, 2020
Size
Varies with device
Installs
10,000+
Current Version
1.1.7
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Mature 17+
Permissions
Offered By
Campaign Albania
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.