Addo është një shërbim i përshtatshëm, i lire dhe i sigurtë. Të marrësh me qira një shofer privat që të të marre dhe të dergoje në destinacionin tënd me prekjen e një butoni në çdo pajisje smartphone. Një shofer i afërt shpesh arrin t'ju mbledhë brenda disa minutave. Jo vetëm që është një shërbim i makinës në kërkesë, por edhe mund të shikoni se shoferi juaj është në rrugën që ju kerkoni.
Read more
Collapse
4.8
19 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

UI design updates
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 23, 2018
Size
19M
Installs
500+
Current Version
1.1.2
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Ermal Mollaj
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.