AKADEMAS

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

★ TÜRKİYE’DE BİR İLK

İstanbul Ticaret Üniversitesi tarafından desteklenen AKADEMAS ücretsiz online eğitimleri android platformda ! Üstelik DİJİTAL SERTİFİKA hizmeti de ücretsiz !

★ AKADEMAS sisteminde neler var?

Eğitim Özgürlüğü var! AKADEMAS sisteminde öğretmen ve öğrencinin aynı ortamda ve aynı anda bulunmalarına gerek kalmadan, internet teknolojileri aracılığıyla gerçekleştirilen eğitim ve öğrenim faaliyetleri mevcuttur. Öğrenciler, ders içeriklerine istedikleri zaman istedikleri ortamdan ulaşabilirler ve site üzerindeki iletişim ve etkileşim araçlarını kullanarak hem diğer öğrencilerle hem de eğitmenler ile iletişim kurabilirler. Bu sayede öğrenme zamanına, mekânına, tekrar tekrar ulaşabilir tüm süreçlere kendiniz karar verebilirsiniz. En önemlisi ise eğitim maliyetlerinin çok düşük olması nedeniyle ulaşılabilirliği oldukça yüksektir.

★ Gerçekçidir! Kopya, açık, genel eğitim notları yok! Uzmanlaşmaya yönelik içerik var!

Eğitimlerimiz akademik tabanlı olmasının yanında tamamen ihtiyaca yönelik nokta atışı eğitimlerdir. Örnek vermek gerekirse “İnsan Kaynakları Eğitimi” adında genel bir eğitim AKADEMAS° sisteminde kesinlikle yer almaz. “İnsan Kaynakları Eğitimi” en az 4 yıllık bir üniversite sürecini içeren uzun soluklu ve çok detaylı bir eğitimdir. Böyle bir eğitimin içeriği ve isimlendirmesi sertifika eğitiminin özüne ve süresine uymayacaktır. Kariyerinde insan kaynaklarına odaklanmış bir birey, “İnsan Kaynaklarında Personel Seçme Süreci” gibi sadece uzmanlaşmak istediği konu üzerinde eğitime ihtiyaç duyacaktır. Eğitimlerimiz genel içeriklerden ziyade tamamen uzmanlaşmaya yönelik, tüm telif hakları Akademi Bilgi Eğitim Hizmetleri’ne ait uzman ve akademisyenlerin oluşturduğu özel eğitimlerdir.

★ İspatlanabilir, Hakedilmiş Sertifika var!

iSertifika° sisteminde akademik içerikli öz bilgiler sunulur ve daima sınav yapılır. Katılımcılarımıza sağlanan kayıtlı dijital sertifikalar benzersiz olarak numaralandırılmış, kişiye özel link bağlantısı içerecek şekilde üretilir. İşveren kurumlar yada bireyler tarafından sertifikaların orijinalliği sertifika numarası ile sitemizden doğrulanabilir. Online eğitimlerin içerikleri ve sertifikaları YÖNAD (Yönetim Araştırmaları Derneği) işbirliği ile hazırlanmıştır. YÖNAD tamamen Profesör ve Doçent Doktor düzeyinde akademisyenlerin oluşturduğu bir sivil toplum kuruluşudur.

★ ÜCRETSİZ ONLİNE PROGRAMLARIMIZDAN BAZILARI

İlişkisel Pazarlama Yönetimi
Disiplin Yönetimi
Yönetim ve Liderlik
Dış Kaynak Kullanımı
Pazarlama İletişimi Yönetimi
Etkin Sunum Teknikleri
Uluslararası Pazarlara Giriş
Mobbing - Psikolojik Şiddet
Etkili Zaman Yönetimi
İnsan Kaynakları Yönetim Modelleri


İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı Yerleşkesinde faaliyet gösteren AKADEMAS, Türkiye’nin ve İngiltere’nin öncü üniversite ve kolejleri ile işbirliği içerisinde; profesör, doçent, doktor ve sektörünün uzmanı olan kişiler tarafından oluşturulmuş eğitim içeriklerini aday üyelerine sunan dijital eğitim sağlayıcı kurumdur. AKADEMAS bünyesinde, profesyonel gelişim eğitimleri ve türevleri bir çok eğitim içerikleri bir arada sunulur. Kuruluş felsefesi olarak belirlediğimiz vizyonumuz, bireylerin ve gerçek hayata uygun gerçek ihtiyaçlarını karşılayan eğitimler vermektir. Verilen tüm hizmetlerde ve eğitim süreçlerinde ISO 9001 kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti esasını hayata geçiren bir yaklaşım sunulmaktadır.
★ A FIRST IN TURKEY

Istanbul Commerce University AKADEMAS supported by free online training on android platform! Moreover DIGITAL CERTIFICATES service is also free!

★ What's in AKADEMAS system?

Education has the freedom! AKADEMAS system of teachers and students in the same environment and without the need to have at the same time, the existing education and training activities carried out through Internet technologies. Students access the media they want when they want to communicate and interact using tools and course content on the site can communicate with both the other students and the instructor. In this way, learning the time, the space, you can reach the whole process over again can decide for yourself. Due to the availability of the most important it is very low training costs are quite high.

★ is realistic! Copy, open, public education no notes! There content for specialization!

Training Our training needs are completely beside the point shot is academic-based. To give an example "Human Resource Training" in the name of a general education AKADEMAS ° system certainly does not take place. "Human Resource Training" is a long-standing and very detailed at least 4 years of university education in the process. Such a designation of training content and certification training will comply with the spirit and time. Careers in human resources focused on an individual, "Personnel Selection Process in Human Resources" will only need training on such topics they want to specialize. Our training towards specialization rather than general contents completely, all copyrights are special education Training Academy Information Services consisting of experts and academics.

★ proved, he had deserved certificates!

isertifik ° system is academic in nature and presents concise information always done the exam. Participants numbered stored digital certificates provided to our unique, personalized manufactured to include a special link connection. Employers' organizations or individuals in the authenticity of certificates by certificate number verified by our website. Online content and certificate of training YÖNAD (Association of Management Studies) has been prepared with the cooperation. YÖNAD is a nonprofit organization consisting entirely of academics, Professor and Associate Professor level.

★ our FREE ONLINE PROGRAM SOME

Relationship Marketing Management
Discipline Management
Management and Leadership
Outsourcing
Communication Management Marketing
Effective Presentation Techniques
Introduction to International Market
Mobbing - psychological violence
Effective Time Management
Human Resource Management Models


Istanbul Commerce University Campus AKADEMAS Küçükyalı operating in Turkey and the UK in collaboration with leading universities and colleges; professors, associate professors, doctors and industry experts suna Un their members the person nominated by the established training content is digital training provider institutions. AKADEMAS on-site professional development training and derivatives presents a combination of a lot of educational content. As we set our vision of the founding philosophy is to provide training that meets the real needs of individuals and fair life. Given all services and educational processes in ISO 9001 quality and customer satisfaction are presented based on the approach to realize.
Read more
Collapse
5.0
7 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

İlk sürümdür...
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 11, 2017
Size
322k
Installs
100+
Current Version
1.0
Requires Android
3.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
Permissions
Offered By
AKADEMAS
Developer
İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı Yerleşkesi, Küçükyalı E5 Kavşağı İnönü Cad. No:4 Maltepe 34840 İstanbul
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.