AKADEMAS

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

★ TÜRKİYE’DE BİR İLK

DİJİTAL SERTİFİKA kavramını Türkiye'ye tanıtan ; İstanbul Ticaret Üniversitesi tarafından desteklenen AKADEMAS° online ve örgün eğitimleri android platformda ! Üstelik DİJİTAL SERTİFİKA hizmeti de ömür boyu ücretsiz !

★ AKADEMAS sisteminde neler var?

İsteğe, ihtiyaca ve kişiye özel eğitim sistemi var! Eğitim Özgürlüğü var! AKADEMAS° sisteminde öğretmen ve öğrencinin aynı ortamda ve aynı anda bulunmalarına gerek kalmadan, internet teknolojileri aracılığıyla gerçekleştirilen eğitim ve öğrenim faaliyetleri mevcuttur. Öğrenciler, ders içeriklerine istedikleri zaman istedikleri ortamdan ulaşabilirler ve site üzerindeki iletişim ve etkileşim araçlarını kullanarak hem diğer öğrencilerle hem de eğitmenler ile iletişim kurabilirler. Örgün yüzyüze kısımları ise karşılıklı olarak planlanarak tamamlanır. Bu sayede öğrenme zamanına, mekânına, tekrar tekrar ulaşabilir tüm süreçlere kendiniz karar verebilirsiniz. En önemlisi ise eğitim maliyetlerinin çok düşük olması nedeniyle ulaşılabilirliği oldukça yüksektir.

★ Gerçekçi! Kopya, açık, genel eğitim notları yok, uzmanlaşmaya yönelik içerik var!

Açılmasını istediğiniz eğitimi talep etmeniz yeterli ! Eğitimlerimiz akademik tabanlı olmasının yanında tamamen ihtiyaca yönelik nokta atışı eğitimlerdir. Örnek vermek gerekirse “İnsan Kaynakları Eğitimi” adında genel bir eğitim AKADEMAS° sisteminde kesinlikle yer almaz. “İnsan Kaynakları Eğitimi” en az 4 yıllık bir üniversite sürecini içeren uzun soluklu ve çok detaylı bir eğitimdir. Böyle bir eğitimin içeriği ve isimlendirmesi sertifika eğitiminin özüne ve süresine uymayacaktır. Kariyerinde insan kaynaklarına odaklanmış bir birey, “İnsan Kaynaklarında Personel Seçme Süreci” gibi sadece uzmanlaşmak istediği konu üzerinde eğitime ihtiyaç duyacaktır. Eğitimlerimiz genel içeriklerden ziyade tamamen uzmanlaşmaya yönelik, tüm telif hakları Akademi Bilgi Eğitim Hizmetleri’ne ait uzman ve akademisyenlerin oluşturduğu özel eğitimlerdir.

★ İspatlanabilir, başarıyla tamamlanan hakedilmiş sertifika var!

AKADEMAS° sisteminde akademik içerikli öz bilgiler sunulur ve daima sınav yapılır. Katılımcılarımıza sağlanan kayıtlı ve ücretsiz dijital sertifikalar benzersiz olarak numaralandırılmış, kişiye özel link bağlantısı içerecek şekilde üretilir. İşveren kurumlar yada bireyler tarafından sertifikaların orijinalliği sertifika numarası ile sitemizden doğrulanabilir. Online ve örgün eğitimlerin içerikleri ve sertifikaları YÖNAD (Yönetim Araştırmaları Derneği) işbirliği ile hazırlanmıştır. YÖNAD tamamen Profesör ve Doçent Doktor düzeyinde akademisyenlerin oluşturduğu bir sivil toplum kuruluşudur.

★ ONLINE VE ÖRGÜN PROGRAMLARIMIZDAN BAZILARI

Siber Güvenlik Uzmanlığı
Girişim Sermayesi ve Yatırımcılığı Uzmanlığı
Finansal Analiz ve Mali Yönetim
İlişkisel Pazarlama Yönetimi
Endüstriyel Teknoloji ve Malzeme Tasarım Analizi
Stratejik Yönetim ve Kurumsallaşma
Yöneticiler için Disiplin Yönetimi
Yönetim ve Liderlik Geliştirme
Operasyonel Dış Kaynak Kullanımı
Uluslararası Pazarlama İletişimi Yönetimi
Pazarlamada Etkin Sunum Teknikleri
Uluslararası Pazarlara Girişin Teknikleri
Mobbing - Psikolojik Şiddet İle Mücadele
İnsan Kaynakları Yönetim Modelleri
Kalite Yönetimi ve Kalite Güvence Sistemleri
Uluslararası Sözleşmeler Hukuku


İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı Yerleşkesinde faaliyet gösteren AKADEMAS, Türkiye’nin ve İngiltere’nin öncü üniversite ve kolejleri ile işbirliği içerisinde; profesör, doçent, doktor ve sektörünün uzmanı olan kişiler tarafından oluşturulmuş eğitim içeriklerini aday üyelerine sunan dijital eğitim sağlayıcı kurumdur. AKADEMAS bünyesinde, profesyonel gelişim eğitimleri ve türevleri bir çok eğitim içerikleri bir arada sunulur. Kuruluş felsefesi olarak belirlediğimiz vizyonumuz, bireylerin ve gerçek hayata uygun gerçek ihtiyaçlarını karşılayan eğitimler vermektir. Verilen tüm hizmetlerde ve eğitim süreçlerinde ISO 9001 kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti esasını hayata geçiren bir yaklaşım sunulmaktadır.
★ A FIRST IN TURKEY

Introducing the concept of DIGITAL CERTIFICATE to Turkey; AKADEMAS° online and formal education supported by Istanbul Commerce University is on android platform! Moreover, the DIGITAL CERTIFICATE service is free for life!

★ What's in the AKADEMAS system?

There is a training system tailored to the demand, needs and personalities! There is Freedom of Education! In the AKADEMAS° system, there are education and training activities carried out through internet technologies without the need for the teacher and the student to be in the same environment and at the same time. Students can access the course content whenever and wherever they want, and they can communicate with both other students and instructors by using the communication and interaction tools on the site. Formal face-to-face parts are completed by mutual planning. In this way, you can reach the learning time, place and again and again and decide on all processes yourself. Most importantly, its accessibility is quite high due to the low cost of education.

★ Realistic! No duplicates, explicit, general training notes, content for specialization!

Just request the training you want to be opened! In addition to being academic-based, our trainings are completely need-based, point-to-point training. To give an example, a general education called "Human Resources Training" is definitely not included in the AKADEMAS° system. "Human Resources Education" is a long-term and very detailed education that includes at least a 4-year university process. The content and naming of such a training will not conform to the essence and duration of the certificate training. An individual who has focused on human resources in his career will only need training on the subject he wants to specialize in, such as "Personnel Selection Process in Human Resources". Our trainings are special trainings created by experts and academicians, all copyrights of which belong to Akademi Bilgi Eğitim Hizmetleri, for specialization rather than general content.

★ Demonstrable, earned certificate successfully completed!

In the AKADEMAS° system, academic self-knowledge is presented and an exam is always held. Registered and free digital certificates provided to our participants are produced with a uniquely numbered, personalized link link. The authenticity of the certificates can be verified by the employer institutions or individuals on our website with the certificate number. The content and certificates of online and formal training have been prepared in cooperation with YÖNAD (Management Research Association). YÖNAD is a non-governmental organization composed entirely of professors and associate professors.

★ SOME OF OUR ONLINE AND FORMAL PROGRAMS

Cyber ​​Security Expertise
Venture Capital and Investing Expertise
Financial Analysis and Financial Management
Relationship Marketing Management
Industrial Technology and Material Design Analysis
Strategic Management and Institutionalization
Discipline Management for Managers
Management and Leadership Development
Operational Outsourcing
International Marketing Communication Management
Effective Presentation Techniques in Marketing
Techniques for Entering International Markets
Mobbing - Combating Psychological Violence
Human Resources Management Models
Quality Management and Quality Assurance Systems
International Contracts Law


AKADEMAS, operating in Istanbul Commerce University Küçükyalı Campus, in cooperation with Turkey's and England's leading universities and colleges; It is a digital education provider institution that offers educational content created by professors, associate professors, doctors and experts in the sector to its candidate members. Within the body of AKADEMAS, professional development trainings and various training contents are presented together. Our vision, which we have determined as the founding philosophy, is to provide trainings that meet the real needs of individuals and real life. An approach that puts the ISO 9001 quality understanding and customer satisfaction principle into practice is offered in all services and training processes.
Read more
Collapse
4.0
26 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

*Whatsapp üzerinden canlı destek alabilirsiniz.
*Kredi kartı ve Banka kartları ile taksitle ödeme yapabilirsiniz.
*BKM Ekspress kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
*Banka Havale ve EFT ile ödeme yapabilirsiniz.
*Tek sepette birden fazla sertifika ekleyebilirsiniz.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 28, 2019
Size
330k
Installs
1,000+
Current Version
1.0.3
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
Permissions
Offered By
Bilgi Sistemi
Developer
İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı Yerleşkesi, Küçükyalı E5 Kavşağı İnönü Cad. No:4 Maltepe 34840 İstanbul
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.