AKADEMAS

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

★ TÜRKİYE’DE BİR İLK

İstanbul Ticaret Üniversitesi tarafından desteklenen AKADEMAS° ücretsiz online eğitimleri android platformda ! Üstelik DİJİTAL SERTİFİKA hizmeti de ücretsiz !

★ AKADEMAS sisteminde neler var?

Eğitim Özgürlüğü var! AKADEMAS° sisteminde öğretmen ve öğrencinin aynı ortamda ve aynı anda bulunmalarına gerek kalmadan, internet teknolojileri aracılığıyla gerçekleştirilen eğitim ve öğrenim faaliyetleri mevcuttur. Öğrenciler, ders içeriklerine istedikleri zaman istedikleri ortamdan ulaşabilirler ve site üzerindeki iletişim ve etkileşim araçlarını kullanarak hem diğer öğrencilerle hem de eğitmenler ile iletişim kurabilirler. Bu sayede öğrenme zamanına, mekânına, tekrar tekrar ulaşabilir tüm süreçlere kendiniz karar verebilirsiniz. En önemlisi ise eğitim maliyetlerinin çok düşük olması nedeniyle ulaşılabilirliği oldukça yüksektir.

★ Gerçekçidir! Kopya, açık, genel eğitim notları yok! Uzmanlaşmaya yönelik içerik var!

Eğitimlerimiz akademik tabanlı olmasının yanında tamamen ihtiyaca yönelik nokta atışı eğitimlerdir. Örnek vermek gerekirse “İnsan Kaynakları Eğitimi” adında genel bir eğitim AKADEMAS° sisteminde kesinlikle yer almaz. “İnsan Kaynakları Eğitimi” en az 4 yıllık bir üniversite sürecini içeren uzun soluklu ve çok detaylı bir eğitimdir. Böyle bir eğitimin içeriği ve isimlendirmesi sertifika eğitiminin özüne ve süresine uymayacaktır. Kariyerinde insan kaynaklarına odaklanmış bir birey, “İnsan Kaynaklarında Personel Seçme Süreci” gibi sadece uzmanlaşmak istediği konu üzerinde eğitime ihtiyaç duyacaktır. Eğitimlerimiz genel içeriklerden ziyade tamamen uzmanlaşmaya yönelik, tüm telif hakları Akademi Bilgi Eğitim Hizmetleri’ne ait uzman ve akademisyenlerin oluşturduğu özel eğitimlerdir.

★ İspatlanabilir, Hakedilmiş Sertifika var!

AKADEMAS° sisteminde akademik içerikli öz bilgiler sunulur ve daima sınav yapılır. Katılımcılarımıza sağlanan kayıtlı dijital sertifikalar benzersiz olarak numaralandırılmış, kişiye özel link bağlantısı içerecek şekilde üretilir. İşveren kurumlar yada bireyler tarafından sertifikaların orijinalliği sertifika numarası ile sitemizden doğrulanabilir. Online eğitimlerin içerikleri ve sertifikaları YÖNAD (Yönetim Araştırmaları Derneği) işbirliği ile hazırlanmıştır. YÖNAD tamamen Profesör ve Doçent Doktor düzeyinde akademisyenlerin oluşturduğu bir sivil toplum kuruluşudur.

★ ÜCRETSİZ ONLİNE PROGRAMLARIMIZDAN BAZILARI

İlişkisel Pazarlama Yönetimi
Disiplin Yönetimi
Yönetim ve Liderlik
Dış Kaynak Kullanımı
Pazarlama İletişimi Yönetimi
Etkin Sunum Teknikleri
Uluslararası Pazarlara Giriş
Mobbing - Psikolojik Şiddet
Etkili Zaman Yönetimi
İnsan Kaynakları Yönetim Modelleri


İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı Yerleşkesinde faaliyet gösteren AKADEMAS, Türkiye’nin ve İngiltere’nin öncü üniversite ve kolejleri ile işbirliği içerisinde; profesör, doçent, doktor ve sektörünün uzmanı olan kişiler tarafından oluşturulmuş eğitim içeriklerini aday üyelerine sunan dijital eğitim sağlayıcı kurumdur. AKADEMAS bünyesinde, profesyonel gelişim eğitimleri ve türevleri bir çok eğitim içerikleri bir arada sunulur. Kuruluş felsefesi olarak belirlediğimiz vizyonumuz, bireylerin ve gerçek hayata uygun gerçek ihtiyaçlarını karşılayan eğitimler vermektir. Verilen tüm hizmetlerde ve eğitim süreçlerinde ISO 9001 kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti esasını hayata geçiren bir yaklaşım sunulmaktadır.
★ A FIRST IN TURKEY

AKADEMAS ° free online trainings supported by Istanbul Commerce University on android platform! Moreover, DIGITAL CERTIFICATE service is free!

★ What's in the ACADEMAS system?

There is Freedom of Education! In AKADEMAS ° system, there are education and learning activities carried out by means of internet technologies, without the need for teachers and students to be in the same environment and at the same time. Students can access the course content at any time from any environment and can communicate with other students and instructors using the communication and interaction tools on the site. In this way, learning time, space, you can reach over and over again, you can decide all the processes yourself. Most importantly, because of the low cost of education, its accessibility is very high.

★ Realistic! No copy, clear, general training notes! Specialized content!

In addition to being academically based, our trainings are completely point-oriented. For example, a general training called ”Human Resources Training kesinlikle is not included in the AKADEMAS ° system. “Human Resources Training uzun is a long-term and very detailed training that includes at least 4 years of university education. The content and nomenclature of such training shall not conform to the essence and duration of the certificate training. An individual focused on human resources in his career will need training only on the subject he wants to specialize in, such as the Personel Personnel Selection Process in Human Resources ”. Our trainings are not only general content, but are fully specialized, all copyrighted Academy Information Education Services' special training is composed of experts and academicians.

★ Proofable, it has a vested certificate!

ACADEMAS ° system presents academic information and always exam. The registered digital certificates provided to our participants are produced with a unique number of personalized link links. The authenticity of the certificates can be verified from our website by employer institutions or individuals with the certificate number. The contents and certificates of online trainings have been prepared in cooperation with YÖNAD (Management Research Association). YÖNAD is a non-governmental organization consisting entirely of academics at the level of Professor and Associate Professor.

★ SOME OF OUR FREE ONLINE PROGRAMS

Relational Marketing Management
Discipline Management
Management and Leadership
Outsourcing
Marketing Communication Management
Effective Presentation Techniques
Introduction to International Markets
Mobbing - Psychological Violence
Effective Time Management
Human Resources Management Models


Istanbul Commerce University Campus AKADEMAS Küçükyalı operating in Turkey and the UK in collaboration with leading universities and colleges; It is a digital education provider providing educational content created by professors, associate professors, doctors and experts in the sector. Within AKADEMAS, professional development trainings and their derivatives are offered together in a variety of educational contents. Our vision, which we set as the philosophy of the organization, is to provide trainings that meet the real needs of individuals and real life. In all services and training processes, an approach that realizes ISO 9001 quality understanding and customer satisfaction is offered.
Read more
Collapse
4.6
11 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

*Whatsapp üzerinden canlı destek alabilirsiniz.
*Kredi kartı ve Banka kartları ile taksitle ödeme yapabilirsiniz.
*BKM Ekspress kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
*Banka Havale ve EFT ile ödeme yapabilirsiniz.
*Tek sepette birden fazla sertifika ekleyebilirsiniz.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 28, 2019
Size
330k
Installs
100+
Current Version
1.0.3
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
Permissions
Offered By
Bilgi Sistemi
Developer
İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı Yerleşkesi, Küçükyalı E5 Kavşağı İnönü Cad. No:4 Maltepe 34840 İstanbul
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.