Aplikacioni “Shëndetësia Ime” qendërzon të gjithë informacionin e nevojshëm lidhur me shëndetësinë dhe mbrojtjen sociale, në një vend të vetëm ku përdoruesit kanë mundësi të informohen rreth spitaleve rajonale, qendrave shëndetësore që ndodhen në qytetin e tyre, projekteve në implementim të Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale etj. Punonjësit e shëndetësisë mund të marrin informacion të dedikuar për ta, lidhur me specializime, punësime etj. Aplikacioni rezervon po ashtu një rubrikë të caktuar për kuvendin e profesionistëve të shëndetit, ku ata mund të komunikojnë dhe shkëmbejnë eksperiencat me njëri-tjetrin.
Read more
Collapse
1.0
1 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Bug fixes!
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 28, 2019
Size
7.9M
Installs
50+
Current Version
0.0.2
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Agjencia Kombetare e Shoqerise se Informacionit
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.