İndiriMaX & Aktüel Ürünler

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

İndiriMaX - Aktüel Ürünler & Broşür ve Kataloglar
İndirimleri hepimiz severiz, öyle ki her gördüğümüz mağazaların kampanya günlerinin, indirimli günlerinin anlatıldığı indirim broşürlerini gördükçe uzun uzadıya inceleriz. Artık buna gerek yok, işte karşınızda İndiriMaX - Aktüel Ürünler & Broşür ve Kataloglar uygulaması.
Bu uygulama sayesinde hiçbir markete ya da süpermarkete uğramadan veya elinizde broşür olmadan onlarca farklı mağazanın indirimli ürünlerine veya kampanya günlerine ulaşabilirsiniz. Kullanıcı dostu ara yüz tasarımı ile oldukça pratik olan Aktüel Ürünler & İndirimli Kampanya Günlerini sevenler için tam bir biçilmiş kaftan.

İndiriMaX - Aktüel Ürünler & Broşür ve Kataloglar Özellikleri

• Kategoriler:
Süpermarketten ev-mobilyaya, elektronikten araba, motora; oyuncaktan kitap kırtasiyeye aradığınız ne varsa onlarca farklı kategori ve mağazadan her an bu ve daha fazlası için indirim bilgisine ulaşabilirsiniz.

• Keşfet:
Burada yakın zamanda yayımlanmış indirimleri görebilir ve yenilerini de inceleyebilirsiniz. Ayrıca hoşunuza giden daha sonra dönüp bakmak istediğiniz indirim ya da ürünü favorilerinize ekleyerek kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

• Markalar:
İşte en can alıcı nokta: İndiriMaX - Aktüel Ürünler & Broşür ve Kataloglar uygulamasında 3 – 5 tane değil 350’den fazla, farklı sektörlerde hizmet veren marka bulunmaktadır. Bu markaların yakın zamanda gerçekleştirdiği veya sonrasında gerçekleştireceği indirimleri hemen görebilirsiniz. Üstelik en yenilerini de tek bir tuşla hemen görebilirsiniz.

• Harita:
İndirimlerden haberdarsınız ama nerden alacağınızı ya da bilmediğiniz bir yerde olup bu fırsatı da kaçırmak istemiyorsanız bu noktada size önerimiz kesinlikle İndiriMaX - Aktüel Ürünler & Broşür ve Kataloglar uygulamasıdır. Size en yakın A101, ŞOK ya da BİM marketlerini anında görebilir ve indirimli ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu ve diğer onlarca farklı marketin güncel broşürlerine de hemen erişebilirsiniz.

• Listem:
Giriş yaparak uygulamaya kaydolduktan sonra istediğiniz marketlerin (A101 Katalog, Bim Katalog, Şok Market Katalog gibi) kataloglarından kendinize bir indirim listesi hazırlayabilirsiniz. Süresi geçmeden bu indirimli ürünlerden en yakın zamanda yaralanabilirsiniz. Bu listeyi ortak bir şekilde yapabilir ve arkadaşlarınız ya da aileniz ile aynı ürün almaktan kurtulabilirsiniz. Siz bir marketten bir ürünü alırken diğeriniz başka ürünü almış olur.

• Kartlar:
Giriş yaptıktan sonra marketlerin kullandığı fırsat kartlarını uygulamaya kaydedebilir ve kartınız yanınızda olmasa bile fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

• Diğer Özellikler:
Takip ettiğiniz veya favorilere eklediğiniz marketlerin indirim katalogları yayınlandıkça size bildirim gelmekte. İlgilenmediğiniz ya da takip etmediğiniz herhangi bir markanın market kataloglarına ait bildirimler sizi rahatsız etmez, bildirim kirliliğine neden olmaz.

A101 indirim broşürü, Bim Aktüel ürünleri, Migros kampanyalı ürünler, Şok market indirim günleri… kısacası aklına gelen her türlü marketin indirim ve kampanya günlerine dair broşür, insert ve kataloglarına anında İndiriMaX - Aktüel Ürünler & Broşür ve Kataloglar uygulaması ile erişebilirsiniz. Üstelik onlarca farklı özellikleri ile sizlere inanılmaz bir alışveriş keyfi sunuyor.
İndiriMaX - Aktüel Ürünler & Broşür ve Kataloglar uygulaması, 350’den fazla marketlerin ve diğer markaların güncel broşür, insert, katalog, indirim, aktüel ürünler, fırsat ve kampanya bilgilerini anında istediğiniz yerden istediğiniz cihazdan görüntülemenizi sağlayan bir ebroşür uygulamasıdır.
Uygulamanın sağ üst köşesinde arama butonunun bulunduğu yerin yanındaki etiketten en son eklenen indirimli ürün ya da broşürü anında görüntüleyebilir ve ürünün olduğu kataloğa gidebilirsiniz.

İndiriMaX - Aktüel Ürünler & Broşür ve Kataloglar uygulaması kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde kullanması oldukça kolaydır.
DownloadMaX - Current Products & Brochures and Catalogs
We all love discounts, so much so that we examine the discount brochures in which the campaign days and discount days of the stores we see are described at length. There is no need for this anymore, here is the Download Download - Current Products & Brochure and Catalogs application.
Thanks to this application, you can access the discounted products or campaign days of dozens of different stores without visiting any market or supermarket or without a brochure in your hand. With its user-friendly interface design, it is a perfect fit for those who love Current Products & Discounted Campaign Days.

DownloadMaX - Current Products & Features of Brochure and Catalogs

• Categories:
From supermarket to home-furniture, from electronics to cars, engines; Whatever you are looking for from toys to book stationery, you can always find discount information for this and more from dozens of different categories and stores.

Explore:
Here you can see the recently released sales and review the new ones. In addition, you can easily find the discount or product you like and want to return to your favorites.

• Brands:
Here is the most crucial point: In the application of DownloadMaX - Current Products & Brochures and Catalogs, there are not 3 - 5 brands, but more than 350 brands serving in different sectors. You can immediately see the discounts that these brands have recently made or will have afterwards. Moreover, you can see the newest ones with just one click.

• Map:
You are aware of the discounts, but if you do not know where to buy or where you do not want to miss this opportunity, our recommendation at this point is the application of Downloads - Actual Products & Brochures and Catalogs. You can see the nearest A101, ŞOK or BİM markets instantly and benefit from their discounted products. You can also instantly access current brochures of this and dozens of other markets.

• My List:
After logging in and registering for the application, you can prepare yourself a discount list from the catalogs of the markets you want (such as A101 Catalog, Bim Catalog, Shock Market Catalog). You can benefit from these discounted products as soon as possible without expiring. You can make this list jointly and avoid buying the same product as your friends or family. While you buy a product from a market, the other will buy another product.

Cards:
After logging in, you can save the opportunity cards used by the markets and take advantage of the opportunities even if your card is not with you.

• Other Features:
As the discount catalogs of the markets you follow or add to your favorites are published, you receive notifications. Notifications of market catalogs of any brand you are not interested in or follow do not bother you and do not cause notification pollution.

A101 discount brochure, Bim Aktüel products, Migros campaign products, Shock market discount days… in short, you can instantly access brochures, inserts and catalogs about discounts and campaign days of any market you can think of with the application of DownloadMaX - Current Products & Brochures and Catalogs. Moreover, it offers you an incredible shopping pleasure with its dozens of different features.
DownloadMaX - Current Products & Brochures and Catalogs application is an e-brochure application that allows you to view more than 350 markets and other brands' up-to-date brochures, inserts, catalogs, discounts, current products, deals and campaigns from any device from anywhere.
You can instantly view the latest discounted product or brochure from the label next to the search button in the upper right corner of the application and go to the catalog where the product is located.

DownloadedMaX - Current Products & Brochures and Catalogs application is very easy to use thanks to its user-friendly interface.
Read more
Collapse
4.0
514 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Performans iyileştirmeleri yapıldı.
Çeşitli hatalar giderildi.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 25, 2020
Size
30M
Installs
50,000+
Current Version
21
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
İndirimaX App
Developer
Nevbahar Mah. Hekimoglu Ali Pasa Cad. No:32/2 Cerrahpasa - Fatih 34400 Istanbul TÜRKİYE
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.