Aktüel Ürünler - Katalog

267
Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Aktüel Ürünler uygulamamız Migros, BİM, ŞOK ve diğer Türkiye'nin popüler marketlerinin aktüel ürün kataloglarını ayağınıza getiriyor. Artık market market gezmenize hangi ürünlerde hangi marketlerde indirimler var, kampanyalı ürünler neler? diye düşünmenize gerek yok! Türkiye’nin önde gelen gıda, temizlik, kozmetik, yapı market, mobilya, moda, bebek ve çocuk marketleri ve bu marketler tarafından düzenlenen tüm kampanyalar elinizin altında!

Uygulamamız sayesinde BİM aktüel, Migros aktüel, şok aktüel ve diğer indirim olan marketlerin ürünlerine tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Aktüel ürünler kataloğu Uygulamamız pek çok uygulamanın aksine sizlerin gerçek anlamda fayda sağlaması için hazırlanmış olup hem veri tasarrufu hem de alan tasarrufu yapmanızı sağlar. Küçük boyutu ile cep telefonu veya tabletinizde fazla yer kaplamaz! Üstelik içerisinde Yüzlerce Market ve Mağaza bulunuyor olmasına rağmen!

Aktüel ürünler kataloğu uygulaması Marketler tarafından düzenlenen haftalık veya aylık tüm indirim, kampanya, insert, broşür ve katalogları önceden araştırarak fırsatlardan en hızlı şekilde faydalanmanız için hazırlanmıştır. Kampanya uygulamamız tamamen ücretsiz olup herhangi bir şekilde sizden ücret talep etmez, internet faturanıza ekstra ücretler yansıtmaz.

BİM’de bu hafta ne var veya Migros bu hafta neler indirimli diye düşündüğünüzde evinize broşürün gelmesini beklemenize gerek yok.
Özellikle en fazla takip edilen şok aktüel, bim aktüel ve şok aktüel ürünleri firmalar tarafından paylaşıldıktan en kısa süre içerisinde uygulamamıza eklenmektedir.

Aktüel Ürün Katalogları;
✓ Bim Aktüel
✓ Hakmar Aktüel
✓ Şok Aktüel
✓ Kipa
✓ Migros Aktüel
✓ Metro Toptan
✓ ADESE
✓ UCZ
✓ CarrefourSA
✓ Bizim Toptan
✓ Oruç Market
✓ Kim Market
✓ Makro Market
✓ Happy Center
✓ EVKUR
✓ Tchibo
✓ Yunus Market
✓ Seç Market

✔ Güzellik ve Kozmetik
✓ Avon Kataloğu
✓ Gratis Broşür
✓ Oriflame Katalog
✓ Watsons Katalog
✓ Rossman Katalog

✔ Dekorasyon ve Mobilya
✓ Tedi
✓ English Home
✓ Madame Coco
✓ LINENS
✓ Korkmaz
✓ Biev
✓ Zara Home
✓ Karaca

✔ Yapı Market
✓ Koçtaş
✓ Tekzen
✓ Bauhaus
✓ IKEA

NOT : Aktüel Ürünler Kataloğu Uygulaması tamamen hobi ve bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmıştır. Uygulamamızın yukarıda adı geçen Market ve Mağazalar ile resmi herhangi bir bağı bulunmamaktadır. Amacımız Türkiye içerisinde yer alan tüm market ve mağazaların indirim haberlerini kampanyalarını tüketiciler ile buluşturmaktır. Yayınlanan katalog, broşür, insertlerin tüm hakları belirtilen firmalara ait'dir. Bu kapsamda firmalar tarafından talep edilmesi durumunda Uygulama İçerisinde yer alan Market ve Mağazalar kaldırılabilmektedir.
Our current product applications, Migros, Bim, SHOCK brings your foot in Turkey and other current catalog of their popular markets. Now you can go to the market market which products in which markets there are discounts, what are the campaign products? No need to think! Turkey's leading food, cleaning, cosmetics, DIY, furniture, fashion, baby and children's stores, and all campaigns held by this market at your fingertips!

Thanks to our application BİM current, Migros current, shock current and other discount products with a single click you can reach the market. Current products catalog Our application, unlike most applications, is designed to provide you with real benefits and saves both data and space. Small size does not take up much space on your mobile phone or tablet! Moreover, although there are hundreds of markets and stores!

The current products catalog application is prepared for you to benefit from the opportunities in the fastest way by searching in advance all the discounts, campaigns, inserts, brochures and catalogs organized weekly or monthly by the markets. Our campaign is completely free of charge and does not charge you in any way, does not reflect extra fees to your internet bill.

You don't have to wait for the brochure to arrive at your home when you think about what's at BIM this week or what Migros is discounted this week.
Especially the most followed shock current, bim current and shock current products are added to our application as soon as they are shared by the companies.

Current Product Catalogs;
✓ Bim Current
✓ Hakmar Aklulu
✓ Shock Current
✓ Kipa
✓ Migros Current
✓ Metro Wholesale
✓ ADESE
✓ UCZ
✓ CarrefourSA
✓ Our Wholesale
✓ Oruç Market
✓ Who Market
✓ Macro Market
✓ Happy Center
✓ EVKUR
✓ Tchibo
✓ Yunus Market
✓ Select Market

✔ Beauty and Cosmetics
✓ Avon Catalog
✓ Gratis Brochure
✓ Oriflame Catalog
✓ Watsons Catalog
✓ Rossman Catalog

✔ Decoration and Furniture
✓ Tedi
✓ English Home
✓ Madame Coco
✓ LINENS
✓ Not afraid
✓ Biev
✓ Zara Home
✓ Roe

Market Construction Market
✓ Koçtaş
✓ Tekzen
✓ Bauhaus
✓ IKEA

NOTE: Actual Products Catalog Application is prepared for information and hobby. Our application does not have any official ties with the above mentioned markets and stores. Our aim is to bring together all of the discount grocery and convenience stores located in Turkey campaigns news consumers. All rights of the published catalogs, brochures and inserts belong to the mentioned companies. Within this scope, if requested by the companies, the Markets and Stores included in the Application can be removed.
Read more
Collapse
4.5
267 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

* Hatalar Giderildi
* Hız Optimizasyonu Yapıldı
* Yeni Markalar Eklendi (160 Adet)
* Reklam Ayarlamaları Yapıldı
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 13, 2020
Size
9.3M
Installs
10,000+
Current Version
3.1.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
In-app Products
$0.99 - $4.49 per item
Permissions
Offered By
MOZMEDYA
Developer
Kıratlıoğlu mah. özcan sokak.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.