Poçi Outlet

Rreth nesh
Poçi Outlet, me një eksperiencë disa vjeçare në treg sjell tek ju produkte të cilësisë të lartë nga markat më prestigjoze! Në outletin tonë do të gjeni larmi produktesh krysesisht lëkurë me çmime konkuruese.

Përzgjedhje e gjerë
Gama e produkteve tona mundëson që ju të gjeni me lehtësi këpucët, atletet apo produkte të tjera të cilat pështaten me shijen tuaj. Mjafton të na vizitoni ose të shfletoni katalogun tonë të produkteve!

Mbrojtja e klientit
Ndjehuni komodë në kryerjen e porosive ose blerjen e artikujve nga Poçi Outlet, ne garantojmë për ju ndryshimin e produktit në rast dëmtimi ose në raste të tjera kur ai nuk ju përshtatet.

Shërbim i jashtëzakonshëm i klientit
Ne marrim seriozisht kënaqësinë tuaj. Ne ofrojmë një shërbim profesional dhe të përkushtuar për çdo klient individual, pavarësisht nga madhësia e porosisë. Qendra jonë e Ndihmës përgjigjet shpejt në biletat tuaja mbështetëse, ndërsa shërbimi ynë Live Chat dhe shërbimet telefonike ofrojnë mbështetje në kohë reale sa herë që ju nevojitet.
Read more
Collapse
Loading...

What's New

New Release
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 30, 2019
Size
6.3M
Installs
1+
Current Version
1.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Albanian Hosting sh.a.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.