27.al është faqja kryesore e lajmeve për të gjithë shqiptarët në Çamëri, Shqipëri, Kosovë dhe kudo ndodhen!
Portali ynë përfaqësohet nga një grup gazetarësh të rinj, që synojnë të sjellin lajmin me shumë profesionalizëm dhe etikë, në mbrojtje të së vërtetës.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Fixes
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 14, 2020
Size
25M
Installs
10+
Current Version
1.1
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
New Media Communications shpk
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.