Albapoli

Contains Ads

Aplikacioni shërben që të keni qasje më të shpejtë dhe më të lehtë nga smartfonët tuaj android, ky aplikacion funksionon në paisjet që operojnë sistemin Android 4.0 deri tek Android 8.0Gazeta Albapoli ofron:
Lajme
Njoftime
Ngjarje
Ndodhi
Analizë
Studime, e shumë kategori dhe informacione të tjera të nevojshme për gjithë lexuesit dhe përcjellësit e gazetës tonë.
Për më shumë na ndiqni!
Read more
Collapse
5.0
10 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

[v2.5]
~Pas ç'do lshimi të versionit të ri, vizitorëve tanë i ofrojmë eksperiencë më të mirë në përdorimin e këtij aplikacioni~
~Rregullime të problemeve të përgjithshme
~Rikthimin e reklamave
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 26, 2018
Size
3.0M
Installs
50+
Current Version
2.5
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Albapoli Developers
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.