Lajmi Fundit

Contains Ads

Aplikacioni "Lajmi Fundit" Ju mundëson që të lexoni jo vetem artikujt më të fundit nga Shqipëria, por dhe një përmbledhje të të gjithë mediave online.

Aplikacioni është i thjeshtë, shumë i shpejtë dhe kompakt, mundëson shfaqjen e lajmeve të fundit, duke iu referuar faqeve kryesore informative.

Ofrohet mundësia e kërkimit të shpejtë për çdo artikull, ruajtja e postimeve të preferuara si dhe ndarja në bazë të kategorive.

Mund të shfletoni lehtësisht artikujt e ndryshëm sipas kategorive përkatëse, duke rrëshqitur gishtin në ekran.

Në menunë e kontrollit mund të zgjidhni të lexoni lajmet nga mediat e preferuara, artikujt më të klikuar, artikujt e ruajtur, informacion rreth programit etj.

Gjithashtu, Ju keni mundësine të zgjidhni të merrni ose jo njoftime automatike me lajmet kryesore të orëve të fundit.

Zgjedhja juaj për lajmin e fundit!
Read more
Collapse
4.8
378 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Një pamje tërësisht e re për lajmet e fundit, ndarja në kategori dhe kërkim më i shpejtë i informacionit,
Shfaqja e artikujve të sygjeruar, zmadhimi i foto-ve, i tekstit etj.
Më shumë lajme, më i thjeshë në përdorim.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 2, 2019
Size
5.3M
Installs
10,000+
Current Version
2.0.8
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone 10+
Permissions
Offered By
Albanian NEWS
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.