Shqip

Contains Ads

Aplikacioni SHQIP është më i përdoruri me më së shumti instalime aktive.
Shqip.mobi ju ofron burime të përzgjedhura dhe rregullisht të aktualizuara.

* Më shumë se 90 burime shqiptare, për politikë, ekonomi, teknologji, kulturë, sport, showbiz, lifestyle, humor dhe shumë të tjera,
* 6 Televizione Kombëtare

* * * * * * * * *
Mbi 60 Radio mbarëshqiptare
* * * * * * * * *
RASH Balkanweb,
Top Albania Radio,
Radio ClubFM,
Radio Tirana 1, 2, 3
Radio Kosova,
Radio Kosova e Lirë,
Radio Dukagjini,
Energy FM Albania,
Radio Emigranti,
Radio Bluesky, Radio Fama Tetovë,
Radio Drenasi,
Radio Ferizaj,
Radio Gjakova,
Radio Gostivari,
Radio Gurbeti,
Radio Haracina,
Radio Ilirida,
Radio Islame,
Radio Jehona,
Radio Jug Fier,
Dhe shumë radio të tjera: Radio Lezha, Radio Llapi, Radio Lushnja, Radio Marimanga, Radio Peja, Radio Pendimi, Radio Perëndimi, Radio Projekt 21, Radio Rapsodet, Radio Rinia, Radio RTV Iliria, Radio Sharri, Radio STAR, Radio Tetova, Radio Theranda, Radio Tirana 1, 2, 3, Radio Top Gold, Radio Udhëzimi, Radio Urban FM, Radio VALA Rinore, Radio Vati, Radio Zheliva, Rop Iliria Decan, Radio Arta, London Albanian Radio,

* * * * * * * * *
Read more
Collapse
3.6
566 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Ndryshimet dhe përmirësimet:
- Mundësia për zgjedhje: Përdorim me Facebook apo Standard
- Shtim i mundësive të reja për shpërndarje
- Eliminim i pengesave te mehershme
- Caktimi i numrit të shfaqjes së lajmeve (1, 3, 5, 10)
- Përshtatje e dizajnit për pajisje të vogla, mesme dhe të mëdha,
- Ndryshimi dhe zëvendësimi i librarive të reja për Google Play Services,
- Përmirësime të shpejtësisë
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 21, 2014
Size
3.4M
Installs
100,000+
Current Version
1.0
Requires Android
3.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Albsoft Engineering Ltd.
Developer
Qyteza Pejton, 10000 Prishtina
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.