Gjeegjeza Shqip

Contains Ads

Gjëegjëzave shkurt ju thonë dhe gjëza, madje në disa krahina iu thonë edhe kash e lash.
Në të bëhet përshkrimi i disa karakteristikave të një sendi ose veprimi dhe i jepet dikujt për ta gjetur se çdo të thot.
Vini re se sa bukur dhe me sa mencuri i ka krijuar populli gjëegjëzat.
Read more
Collapse
4.4
648 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

* Regullim i disa leshimeve
* Shtohet ruajtja e rekordit
* Bugfixes
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 26, 2015
Size
18M
Installs
100,000+
Current Version
1.3
Requires Android
2.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Tetova Developers
Developer
Marshall Tito b.b. 1200 Tetovo R.Macedonia
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.