Vücut Geliştirme Rehberi

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Uzmanlardan oluşan bir grup tarafından geliştirilmiş olan Vücut Geliştirme Rehberi'ni sunuyoruz. Vücut Geliştirme Rehberi mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak.

Vücudunuzu arzu ettiğiniz gibi şekillendirin. Bu uygulama size mümkün olan en iyi ve mükemmel sonucu sağlamaya yardımcı olmak için bir dizi egzersiz ve onların ayrıntılı bilgilerini içerir. Vücut Geliştirme Rehberi ile vücut çalışın !

Yeni bir yaşam tarzına adım atmanın, daha iyi görünmenin, eskisine göre daha çekici olmanın ve hepsinden önemlisi daha sağlıklı olmanın zamanı şimdi!

Vücut Geliştirme Rehberi sizlere haftalık ve serbest çalışma programları ile size mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak.

Göbek yağını yakmak ve baklava dilimi karın kası sahibi olmak istiyor musunuz? Süper etkili Vücut Geliştirme Rehberi uygulamasıyla kaslarınıza şekil vermeye başlayın. Egzersizler tüm seviyelere uygundur ve bunları evde ya da istediğiniz yerde, istediğiniz zaman kolayca yapabilirsiniz. Hep hayalini kurduğunuz kaslara sahip olmak için Vücut Geliştirme Rehberi size yardımçı olacaktır!

Farklı Seviyelere Sahip Egzersiz Planı

Kişisel Antrenörünüz - Vücut Geliştirme Rehberi

Kişisel bir antrenör tutmak çok mu pahalı? Vücut Geliştirme Rehberi sizin kişisel antrenörünüz olacak.

Animasyonlar ve Görüntülü Rehberler
Vücut Geliştirme Rehberi uygulamasının tüm kaslarınızın güçlenmesine yardımcı olacaktır. Animasyonlar ve görüntülü rehberler sayesinde her egzersizi güvenli ve etkili biçimde yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Özellikler
* Tüm Vücut antremanları
- Göğüs Kası
- Kol Kasları
- Omuz Kaslar
- Sırt
- Karın Kasları
- Bacak Kasları

* Tüm seviyelere uygun günlük antreman programları
* Haftalık antreman programları
* Antreman için faydalı bilgiler
* Her gün yeni Vücut Geliştirmeye faydalı bilgi güncellemesi
* Animasyonlar ve Görüntülü Rehberler
* Kişisel Antrenör
* Vücut Geliştirme Motivasyon Rehberi

- Net bir hedef belirledikten sonra müthiş sonuçlar daha erken başarılabilir.


keywords:
bodybuilding,fitness,egzersiz,antreman,barbell,bench press,chip,fletcher,motivation,idman,mesq,kol egzersizi,bacak,bacak egzersizi,gogus,göğüs,göğüs egzersizi,steroid,protein,information,info,bilgi,bilgilenme,bodybuilding fitness,fitness programi,bodybuilding programi,antreman programi,ev egzersizleri,ev,evde fitness,fitness evde,evde bodybuilding,vucut,vucut gelistirme,gelistirme,evde vucut gelistirme,vücut,vücut geliştirme,vücut geliştirme rehberi,antreman rehberi,antremanlar,egzersizler
We offer a Bodybuilding Guide developed by a group of experts. The Bodybuilding Guide will help you achieve great results.

Shape your body as desired. This app includes a series of exercises and their detailed information to help you provide the best possible and perfect result. Work out your body with Bodybuilding Guide!

It's time to step into a new lifestyle, look better, be more attractive than before, and above all, be healthier!

Bodybuilding Guide will help you get great results with weekly and freelance work programs.

Do you want to burn the belly fat and have a diamond-shaped abdominal muscle? Start shaping your muscles with the Super effective Bodybuilding Guide. Exercises are suitable for all levels and you can do them at home or wherever you want. The Bodybuilding Guide will help you to have the muscles you've always dreamed of!

Exercise Plan with Different Levels

Your Personal Trainer - Bodybuilding Guide

Is it too expensive to hire a personal trainer? The Bodybuilding Guide will be your personal trainer.

Animations and Video Guides
The Bodybuilding Guide will help you strengthen all your muscles. With animations and video guides, you can be sure that you've done every exercise safely and effectively.

Features
* Full Body Workouts
  - Chest Muscle
  - Arm Muscles
  - Shoulder Muscles
  - Back
  - Abdominal muscles
  - Leg Muscles

* Daily training programs for all levels
* Weekly training programs
* Useful information for training
* Every day new Bodybuilding useful information update
* Animations and Video Guides
* Personal Trainer
* Bodybuilding Motivation Guide

- Once you've set a clear goal, great results can be achieved earlier.


keywords:
bodybuilding, fitness, exercise, workout, barbell, bench press, chip, fletcher, motivation, exercise, mesq, arm crunches, leg, leg crunches, gogus, chest, chest exercise, steroid, protein, information, info, information, bodybuilding fitness, fitness program, bodybuilding program, training program, home exercises, home fitness, fitness at home, at home exercises
Read more
Collapse
Loading...

What's New

- Sıfırlama özelliği eklenmiştir.
- Ses ayarları düzeltilmiştir.
- Antrenör ayarları düzeltilmiştir.
- Bilgiler güncellenmiştir.

* Lütfen rastladığınız hataları ve aklınıza gelen önerileri ekleyin.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 26, 2019
Size
26M
Installs
50+
Current Version
1.3
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Alibaba Studio
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.