Verde Watches

100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Verde Watches
🥇 Distributori më i madh i orave dhe aksesorëve cilësor në 🇦🇱 Shqipëri!

Tani keni mundësi të porosisni orën & aksesorin tuaj direkt nga telefoni juaj! Zgjidhni produktin tuaj të preferuar dhe na kontaktoni nëpërmjet Whatsapp / Telefon! 😃

Një gamë e gjerë produktesh nga firma prestigjoze si:
⌚ Mont Blanc
⌚ Longines
⌚ Rado
⌚ Certina
⌚ G-Shock
⌚ Versace
⌚ Just Cavalli
⌚ Tissot
.. dhe shumë të tjera!
Updated on
Mar 17, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

First release of Verde Watches android app.