Alpenews

Alpenews është një ndër portalet më të ndjekur që mundëson lartësinë e munguar të informimit profesional në mediat shqiptare online.
Aplikacioni Alpenews është i mirëorganizuar duke u ndarë në Alpenews, Sport, Gossip dhe Blog. Gjithashtu mund të abonoheni për të marë njoftime sipas kategorisë së preferuar të lajmeve.
Read more
Collapse
5.0
8 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Versioni i parë i Alpenews. Grafikë unike dhe thjeshtësi në përdorim
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 28, 2018
Size
5.1M
Installs
100+
Current Version
0.0.4
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Mature 17+
Permissions
Offered By
AlpeDev
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.