MyPet Telekom Albania

MyPet është aplikacioni shoqërues për gjurmuesin MyPet. Gjurmuesi MyPet ka të intergruar modulet SIM dhe GSM si dhe lokalizimin përmes GPS, LBS, WiFi. Nëpërmjet aplikacionit ju mund të monitorni vendndodhjen e kafshës suaj.

Vendndodhja dhe statusi - monitorojnë vendndodhjen aktuale dhe statusin e gjurmuesit MyPet.

Trajnimi - trajnoni kafshën tuaj për të ndjekur komandat e paraqitura përmes gjurmuesit dhe pastaj vëzhgoni se a janë duke iu bindur atyre.

Aktiviteti - statistikat sipas muajit/ditës/orës rreth lëvizjeve të regjistruara të kafshës.

Me gjurmuesin e regjistruar në llogarinë tuaj të aplikacionit MyPet ju mund të:
• Konfiguroni opsione të shumëfishta për operacionet e gjurmuesit.
• Konfiguroni Zonat e sigurisë dhe të njoftoheni kur kafsha juaj largohet nga Zona e Sigurisë.
• Të shtoni më shumë se një gjurmues në një llogari.

Funksione të tjera:
• Regjistrim dhe bashkëdyzim i thjeshtë
• Pranimi i njoftimeve në aplikacion
• Alarmet me email
• Modaliteti i Kursimit të Baterisë

Të dhënat e koduara.
Cloud support.
Read more
Collapse
4.1
9 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Minor fixes and improvements
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 28, 2019
Size
11M
Installs
1,000+
Current Version
1.1.4
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Allterco Robotics EOOD
Developer
103 Cherni Vrah Blvd 1407 Sofia
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.