MyKid Watch

Qëndroni në kontakt me fëmijën tuaj në çdo moment. Telefononi dhe dëgjoni mesazhet zanore që ju dërgon ora si dhe shikoni ku ndodhet fëmija juaj.
Tani me orën MyKid është e thjeshtë. Ora MyKid dhe aplikacioni vijnë për ju ekskluzivisht nga Telekom Albania.


Karakteristikat e Orës MyKid
Me orën MyKid ju:
• Kryeni telefonata
• Kontrolloni vendndodhjen e fëmijës tuaj në çdo moment
• Përcaktoni zonat e sigurisë për fëmijën tuaj
• Krijoni një listë me kontakte të cilët mund të kontaktojnë fëmijën tuaj dhe anasjelltas
• Kontrolloni shpejtësinë dhe numrin e hapave të fëmijës

Karakteristika të tjera për orën MyKid
Vetëm me një shtypje të butonit me numër 1, ora do të kontaktojë menjëherë me numrin primar që është rregjistruar në aplikacionin MyKid Watch në telefon.
MyKid mund të:
• Kufizohet nga ju. Ju mund të vendosni se kush mund ta telefonojë fëmijën tuaj dhe kë mund të kontaktojë fëmija juaj;
• Marrë telefonata ose mund t’ju marrë ju në telefon;
• Marrë mesazhe tekst. Gjithashtu mund të regjistrojë dhe dërgojë mesazhe zanore tek ju, të cilat ju informojnë se çfarë po ndodh përreth fëmijës tuaj;
• Memorizojë deri në 5 numra telefoni të cilët fëmija juaj mund të telefonojë;
• T’ju informojë menjëherë nëse fëmija juaj e heq ose e vendos orën në dorë;
• T’ju informojë nëse fëmija juaj fjeti mirë;
• Kujdeset për shëndetin e fëmijës tuaj dhe ju jep informacion vital se sa kalori ka harxhuar fëmija juaj në ditë;
• Memorizojë deri në tre alarme. Alarmet mund të përdoren për të zgjuar fëmijën tuaj në mëngjes ose për të kujtuar që është koha për t’u kthyer në shtëpi;

Duke përdorur aplikacionin MyKid Watch në telefonin tuaj Android ose iOS, ju mund të ndryshoni të gjitha specifikat dhe parametrat e orës.
Read more
Collapse
4.0
82 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
September 8, 2020
Size
9.7M
Installs
10,000+
Current Version
1.3.8 15d4d1f
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Allterco Robotics EOOD
Developer
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.