Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

POZOR! VÝVOJ APLIKÁCIE JE POZASTAVENÝ Z DÔVODU NÍZKEHO ZÁUJMU.
JE DOSTUPNÁ LEN VERZIA Z ROKU 2016 ZA POLOVIČNÚ CENU.

TRINF PRO SK je po stiahnutí vel'kým pomocníkom každého, kto sa nachádza v oblasti prepravy tovaru nákladnými vozidlami. Obsahuje totiž odpovede na také otázky, ktoré sa denne objavujú tak za volantom, ako aj za písacím stolom.
Sila aplikácie spočíva v tom, že všetky tieto potrebné návody, vysvetlenia a odpovede podáva offline, teda po inštalovaní máme po ruke jednu stále aktuálnu databázu. Sme absolútne nezávislý, a namiesto rozmazaných kópií z predvlaňajška je všetko na dosah ruky behom pár sekúnd. Toto hrá rozhodujúcu úlohu, keď sa treba rýchlo rozhodnúť napr.: v letných zákazoch po akých trasách sa dostanem domov na víkend, alebo naopak, ako sa dostanem čo najrýchlejšie a najlacnejšie na miesto vykládky, atď. A hlavne, nemusíme nič hladať, ani sa vypytovať. Je to neocenitelné pri zaneprázdnenom špeditérovi, alebo v prípade chýbajúceho internetu. Má to teda určite pozitívny účinok na našu produktivitu.
Ovládacia plocha aplikácie obsahuje momentálne 35 ikon, pod ktorými sa skrývajú jednotlivé listy obsahujúce patričné informácie. Každý list možno dostatočne zväčšiť (až na 300%), a tým je zaručená výborná čitatelnosť aj na menších displejoch. ˇ
Čo sa týka detailov, tak pre každý štát sú uvedené rýchlostné limity pre NA, sviatky, výška a spôsob platenia mýta, podrobné zákazy jázd, stručná mapa tranzitných trás, niektoré špecifiká, ako napr.: použitie zimných pneumatík, snehových reťazov a podobne.

Správne fungovanie aplikácie, a kvalitné zobrazenie vektorgrafických pdf súborov vyžaduje prítomnosť jednej dobrej pdf čítačky na zariadení. Odporúčam Adobe Acrobat Reader z Google Play.
WARNING! Application Development is on hold due to low interest.
Is only available for version as of 2016, half the price.

TRINF for SK after withdrawal plenty helper anyone who is in the field of transport of goods transport vehicles. It contains answers to questions that occur daily are behind the wheel, as well as a desk.
Force applications lies in the fact that all these necessary instructions, explanations and answers given offline, ie after installation we have at hand one still current database. We are totally independent, and instead of blurry copies of predvlaňajška everything is at your fingertips in seconds. This plays a role when you need to quickly decide eg .: in summer prohibitions after what routes get home for the weekend, or conversely, how to get the fastest and cheapest place for unloading, etc. And above all, we do not look for, or asking questions. It's invaluable when busy forwarding agent, or in the absence of the Internet. It has therefore certainly a positive impact on our productivity.
The control surface apps currently contains 35 icons, which are hidden under each sheet containing the appropriate information. Each sheet can be sufficiently larger (up to 300%), and thus is guaranteed excellent and readable for the smaller displays.
As for the details, so for each state are listed speed limits for NA, holidays, amount and method of paying tolls, detailed driving bans, concise map of transit routes, some specifications, such as .: use of winter tires, snow chains and the like.

Proper functioning of the application, and display quality vektorgrafických pdf files requires the presence of one good PDF reader on the device. I recommend Adobe Acrobat Reader from Google Play.
Read more
Collapse
2.0
1 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Korekcia max. rýchlostí nad 7,5t v Belgicku.
Read more
Collapse

Additional Information

Eligible for Family Library
Eligible if bought after 7/2/2016. Learn More
Updated
August 14, 2016
Size
19M
Installs
10+
Current Version
1.140816
Requires Android
2.3.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Vojtech Tóth Béla
Developer
Dolná 1446/86 SK 94603 Kolárovo
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.