Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Albanian

Disa karakteristika rreth platformës:

-Pagesa të shpejta dhe të sigurta-

Metodat e pagesës: Transferim direkt bankar, Fakturë - Rechnung, PayPal (Visa, Mastercard, Amex etc...


-Hyrja dhe regjistrimi-

Klientët mund të bëjne porosi edhe pa u regjistruar.
Poashtu kanë mundësi të hyrjes edhe përmes llogarisë Facebook dhe Google.


-Lista e dëshirave-

Ne ofrojmë listën e dëshirave për të gjithë përdoruesit që të kenë qasje më të shpejtë me produktet që ata kanë pëlqyer në platformë.


-Mbështetja-

Ekipa jonë janë online 24/7 në kanalet tona online të support-it duke përfshirë përmes nr. të telefonit (Viber, WhatsApp), Livechat, email adresës dhe rrjete sociale në të cilat jemi prezent.

Blerje të këndshme,
Ekipa Islamshop
Some features about the platform:

-Fast and secure payments-

Payment methods: Direct Bank Transfer, Invoice Rechnung, PayPal (Visa, Mastercard, Amex etc ...


-Entry and registration-

Clients can place an order even without registering.
They also have access to their Facebook and Google accounts.


-List of wishes-

We provide a wish list for all users to have faster access to the products they liked on the platform.


-Mbështetja-

Our teams are online 24/7 on our online support channels including through no. phone (Viber, WhatsApp), Livechat, email address and social networks in which we are present.

Nice shopping,
The Islamshop team
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Versioni 1.0
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 14, 2020
Size
3.6M
Installs
100+
Current Version
1.0
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
In-App Purchases
Permissions
Offered By
Fondacioni i Rinisë Islame
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.