Kosova Üniversitesi

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Yurtdışında alınacak olan eğitimin kişinin kariyerinde ki önemi çok büyük olacaktır. Bunun içinde pek çok sebep bulunabilmektedir. İyi bir dil eğitimi, sorumluluk kazanabilme ve farklı kültürleri tanıma gibi daha pek çok konu bulunmaktadır. Bu konuda Eurostar Yurtdışı Eğitim sayesinde çok iyi bir yurtdışı eğitimi almanız mümkün hale gelmiştir.

1993 senesinden itibaren yurtdışı eğitimi konusunda hizmet veren firmamız ciddi bir tecrübeyi içerisinde barındırmaktadır. Yurtdışı eğitimi ile ilgili pek çok konuda bilgi ve deneyimimiz dünya standartları seviyesinde bulunmaktadır. Bu konuda iyi bir yurtdışı eğitiminin nasıl olacağı konusunda kendimize her açıdan güvenmekteyiz. 20 yılı aşkın süredir profesyonel anlamda danışmanlık hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Çalıştığımız ülkeler: Azerbaycan, Gürcistan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Romanya, Kosova, Makedonya, Ukrayna, Moldova, Karadağ, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Yunanistan, Litvanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti.

Sosyal Medya Hesapları

Web Site: https://www.kosovauniversitesi.org/

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 244 66 00 - 0212 709 8 709
The importance of education in the career of the person to be taken abroad will be huge. Many reasons can be found in it. A good language training, to gain more responsibility and there are many issues such as the recognition of different cultures. Study Abroad thanks to Eurostar about this you receive a very good education abroad has become possible.

serving in education abroad since 1993. Our company incorporates a serious experience. information on many issues related to international education and our experience there are the level of world standards. how to be a good study abroad on this issue from every angle we depend on ourselves. For more than 20 years in a professional sense, we continue to provide consulting services.

We work with countries: Azerbaijan, Georgia, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Romania, Kosovo, Macedonia, Ukraine, Moldova, Montenegro, Croatia, Serbia, Slovakia, Slovenia, Kazakhstan, Turkmenistan, Kyrgyzstan, Greece, Lithuania, Poland, the Czech Republic.

Social media accounts

Website: https://www.kosovauniversitesi.org/

Contact information

Phone: 0212 244 66 00 - 0212 709 8709
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Kosova Üniversitesi Mobil Uygulama
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 9, 2018
Size
6.3M
Installs
1+
Current Version
1.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Tanır Medya
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.