Michał Górecki

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Polish (Poland)

Cześć!
Nazywam się Michał Górecki i jestem poszukiwaczem szczęścia w życiu. Staram się nie zatracić w zarabianiu kasy, oraz zwracać uwagę na te duże i zupełnie malutkie rzeczy wokół nas i o tym właśnie jest ten blog.
Urodziłem się w Warszawie, ale pierwsze miesiące życia spędziłem w lesie. Jestem na tyle stary by w pełni pamiętać moje ukochane lata 90, ale na tyle młody, by nie pamiętać zbytnio stanu wojennego. Choć urodziłem się jako końcówka pokolenia X, mentalnie jestem Y-kiem. Na codzień handluję odzieżą. No dobra, żart. Uciekłem ze świata reklamy (byłem accountem i strategiem), choć nie do końca ze świata marketingu. Ogarniam marketing w koszulkowo.com, którego jestem współwłaścicielem oraz Clouto.
Nie chcę dorastać. Tak do końca. Bardzo chcę zostawić w sobie cząstkę osoby niedorosłej, bo to właśnie moim zdaniem droga do szczęścia. W wielu aspektach dorosłem. Mam żonę, trójkę dzieci, psa, firmę, samochód, niezłą kasę. Robię to co lubię, nie liczę zbytnio cen rzeczy, które kupuję. Uwielbiam gadżety wszelkiej maści, nawet gdy są mi średnio potrzebne. Ale choć daje mi to sporo funu, nie tu leży mój sekret bycia szczęśliwym. Bo tak, jestem szczęśliwy.
O czym piszę?
- O byciu szczęśliwym
- O tym jak doszedłem tu gdzie doszedłem
- O wyborach, które podejmowałem
- O rzeczach które sprawiają mi radość
– o gadżetach, filmach, dobrym jedzeniu i dobrych alkoholach
- O tym jak żyje się w dużym mieście
- O moich przemyśleniach – o tym jak z tego wszystkiego korzystać. Jak cieszyć się życiem, jak wyciskać z niego soki na każdym etapie
Fajnie będzie, jeśli pobierzesz moją aplikację i ze mną zostaniesz!
Hey!
My name is Michael Gorecki and I am a seeker of happiness in life. I try not to lose in making money, and pay attention to these large and quite tiny things around us and that is what this blog.
I was born in Warsaw, but the first months of his life spent in the forest. I am old enough to fully remember my beloved 90 years, but young enough not to remember much of martial law. Though born a tip generation X, Y mentally I'm pretty. I trade everyday clothing. Okay, a joke. I escaped from the world of advertising (and account strategist was), but not the end of the marketing world. Koszulkowo.com embrace marketing, which I am a co-owner and Clouto.
I do not want to grow up. So to the end. I really want to leave a part of immature people, because it is in my opinion the way to happiness. In many ways I grew up. I have a wife, three kids, a dog, a company car, good money. I do what I like, I do not count too much the prices of things that I buy. I love gadgets of all kinds, even when I needed on average. But although it gives me a lot of funu not here is my secret of being happy. Because yes, I'm happy.
What do I write?
- About being happy
- About how I came here I came where
- The election, which picked up
- The things that make me happy
- about gadgets, movies, good food and good alcohols
- About how you live in a big city
- About my thoughts - about how all of this use. How to enjoy life, to squeeze out the juice at every stage
Will be fun, if you download my app and you will be with me!
Read more
Collapse
5.0
1 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Dodano politykę prywatności
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 5, 2018
Size
7.7M
Installs
10+
Current Version
1.4
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
apptento
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.