Petrol Piyasası

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Dağıtım şirketlerine sağladığı avantajlar;
- Kendisine bağlı tüm istasyonlara, kendisine ait sayfa üzerinden toplu bildirim, mail, duyuru gönderebilme imkanı.
- Petrolpiyasasasi.com haberler bölümünde tüm dağıtım şirketlerinin ve yöneticilerinin bize ulaştırdığı haberler yayınlanacaktır.
- Sisteme entegre tüm dağıtım şirketleri dağıtım yaptıkları tüm istasyonlar hakkında çıkacak olan haber, eleştiri, kullanıcı yorumları memnuniyet ve memnuniyetsizliklerden haberdar olma imkanına sahip olacaktır.
- Sistem içerisinde yapılan olumlu yada olumsuz ispata muhtaç tüm yorum ve eleştiriler ispatı mümkün olana kadar sistem içerisinde kapalı yayında tutulup ispatı mümkün olduktan sonra sistem içerisinde açıkça yayınlanmak sureti ile yapılan tüm hukuksuzluklar ifşa edilecektir.
Petrol istasyonlarına sağladığı avantajlar;
Ulusal ve uluslar arası platformda petrol piyasasının nabzını tutan ve bir çok kullanıcı tarafından takip edilen petrolpiyasasi.com sitesine yapacağınız Gold ya da Platin üyelikleriniz ile sistem tarafından sizlere hazırlanmış olan ve yine size verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak profilinizi oluşturacağınız, istasyonunuzu geniş kitlelere ulaştırmanıza imkan sağlayan kullanıcı deneyimi yüksek bir web sayfası sayesinde marka değerinizi daha da yükseltebileceğiniz, Petrolpiyasasi.com sitesinin kullanıcılarına sağladığı avantajlar ile doğru kitleye doğru mesaj ile ulaşabilir, sadece takipçi sayınızı değil müşteri sayınızı arttırabilirsiniz. Prestijinizi yükselterek internet dünyasında kendinize daha da popüler bir dijital kimliğe sahip olacaksınız. Sosyal tanıtım sitelerine entegre edilen sayfalarınız sayesinde sosyal medya platformlarında daha aktif konuma geleceksiniz.
Türkiye genelinde saha müdürlerimiz tarafından 7 bölge 81 il bazında faaliyet gösteren Şoför Cemiyetleri, Taşıma Kooperatifleri ,Nakliye Kooperatifleri, Ticari Taksi odaları , Özel halk otobüs ve minibüs dernekleri ile yapılan ikili görüşmeler neticesinde anlaşma sağlanan tüm birlikler tarafından sistemimizin takip edileceği ve sistemimiz tarafından önerilen kullanıcıya maddi ve manevi olarak faydası olan tüm tavsiyelerin bu kullanıcılar tarafından dikkate alınacağı tarafımıza yazılı olarak bildirilmiş olup bu sayede illerimiz içerisinde faaliyet gösteren ve sistemimize entegre olan tüm petrol istasyonlarının bu olayı kendi lehlerine çevirme imkanına sahip olmaları.
Petrolpiyasasi.com sitesinin uzman personelleri tarafından sitenin sürekli teknik denetimlerinin yapılması, yayın sürekliliği ve uptime canlı destek, danışmanlık hizmetin 7/24 devam etmesi sayesinde üyemiz olan kullanıcılarımıza ait web sayfalarının da petrolpiyasasi.com sitesinin sunduğu kaliteli hizmet sayesinde sayfalarında yayınlayacakları reklam, kampanya veya hizmetleri kesintisiz sunma imkanı bulacaktır.
Petrolpiyasasi.com sitesi sayesinde arama motorlarında(Google,Yandex,Bing,Yahoo vb.) spam’e düşmeden ilk sayfalarda çıkacak ve size ait web sayfanıza gelen ziyaretçi sayısı artacak dolayısı ile hedef kitlenize kısa sürede ulaşma imkanına sahip olacaksınız.
Kullanıcılara sağladığı avantajlar;
-Kampanyalı istasyonların hangileri olduğunu ya da hangi istasyon veya dağıtım şirketinin ne zaman kampanya yapacağını petropiyasasi.com sayesinde anında öğreneceksiniz.
-Petrolpiyasasi.com sayesinde yakıt aldığınız istasyon görevlileri hakkında rahatsızlıklarınız ya da memnuniyetinizi anında ilete bileceksiniz.
-İstasyon sahibi tarafından yüklenen konum bilgileri sayesinde istasyona olan mesafenizi ve istasyonun mobese tarafından çekilen görüntülerini görebileceksiniz.
-Uygun fiyatlı, kaliteli, verdiğiniz paranın karşılığını alabileceğiniz istasyonları petrolpiyasası.com ile daha kolay bulma imkanına sahip olacaksınız.
-Aracılığımız ile iletmiş olduğunuz şikayetleriniz istasyon bazında değerlendirmeye alınmaz ise petrolpiyasası.com sitesinin ana sayfasında bulunan dilek istek ve şikayet bölümünde yayınlanmak üzere istasyonun çözüm üretmesi tarafımızdan da talep edilecektir.
The advantages of the distribution companies;
- Subordinated to all stations, public statement on his own page, e-mail, the possibility to send an announcement.
- Petrolpiyasasasi.co news section in all distribution companies that send us their news and managers will be published.
- News stations, which will be all about their distribution all distribution companies are integrated into the system, review, user reviews, satisfaction and dissatisfaction will have the opportunity to be aware of.
- All lawlessness made by being openly published in the system after it proved possible off the air kept in the positive or negative proof of the need of all comments and criticisms system until it is proving impossible to do within the system it will be disclosed.
The advantages to the gas station;
finger on the pulse of the national and international platforms in the oil market and have a lot of users will make the followed by petrolpiyasasi.co site by Gold or Platinum membership is prepared to you by the system and also the user name that will be given to you and you will create your profile by logging in with passwords, your station to a wide audience user experience that allows you to transport thanks to the high web page where you can raise in your brand value, with the advantages users of Petrolpiyasasi.co site is accessed with the right message to the right audience, you can only increase the number of your customers, not your number of followers. raising your reputation in the Internet world, you have the more popular digital identity for yourself. Thanks to your pages will be integrated into social promotion site become more active in their social media platforms.
7 of the 81 provinces driver Societies operating in some by our principal area in Turkey, Transport Cooperatives, Transport Cooperatives, Commercial Taxi rooms, private public bus and minibus associations with the agreement in bilateral talks as a result of the follow our system by all troops supplied and tangible user recommended by our system and events of all petrol stations that spiritually all of the recommendations that the benefit has been reported as this to us in writing will be considered by users operating in our province so integrated into our system to have the possibility of converting their favor.
Petrolpiyasasi.co site of experts making continuous technical inspection site by staff, broadcast continuity and uptime live support, consulting services 7/24 continue our members, thanks to the users with our own web pages in petrolpiyasasi.co I will publish the page through quality service offered by the site advertising, campaigns or services It will find opportunities to provide uninterrupted.
Petrolpiyasasi.co site thanks to search engines (Google, Yandex, Bing, Yahoo, etc.) Will appear on the first page from falling into spam, and you will have the opportunity to reach as soon as possible to your target audience and due to increased number of visitors to your own web page.
The advantages to users;
-Kampanyal Station of which is or what to do when the campaign which station or distribution companies will learn through my petropiyasasi.co instantly.
Your discomfort about the station attendant that you receive fuel through -Petrolpiyasasi.co or I'll know instantly transmit your satisfaction.
With distance from the station location information uploaded by the owner of the -station you and you can see the images taken by the station's MoBeSe.
 -proper Priced, quality, give you the station where you get your money's worth, you will have the opportunity to find easier access to petrolpiyasası.co.
Your complaint you have expressed our -mediated station is not taken on the basis of assessment in the main page of the site petrolpiyasası.co wish and desire to produce a solution station to be published in the complaints department will be requested by us.
Read more
5.0
46 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Uygulamada Optimizasyon ve Kullanım Kolaylığı Açısından Yenilikler Getirilmiştir.
Read more

Additional Information

Updated
October 12, 2017
Size
19M
Installs
100+
Current Version
1.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
SafeaLock
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.