ERA DELIVERY

ERA DELIVERY – POROSIT NË VETËM PAK HAPA…ME SHPEJTËSINË E ERËS!

Aplikacioni No1 i shërbimit Delivery në Shqipëri !
Merrni kënaqësinë e porosisë nga telefoni juaj në kohë rekord, në vetëm pak hapa!

Si funksionon?

• Eksperiencë e personalizuar kudo që ju ndodheni!
• Informohuni mbi të gjitha shërbimet ERA!
• Porositni vetëm me një klikim nga aplikacioni duke zgjedhur produktet e preferuara!
• Përfitoni nga ofertat nëpërmjet kartës së besnikërisë!
• Informohuni mbi të gjitha menu-të e shërbimeve tona!
• Aplikoni për pozicionin e punës që jeni të interesuar pranë kompanisë sonë!
• Gjeni Erën që ndodhet më pranë jush!

Specifikime Teknike:
• I përshtatshëm për Android & iOS
• Mekanizëm i thjeshtë dhe i shpejtë navigimi!
• Mundësuar në shqip dhe anglisht!

Na ndihmoni të përmirësohemi! Komentet tuaja kanë shumë vlerë për ne! Ju lutem na kontaktoni në lidhje me ide apo sugjerime. Ne i mirëpresim ato tek: info@era.al.

Na ndiqni në rrjetet tona sociale dhe profesionale:

Na pëlqeni në Facebook:
-> https://www.facebook.com/erarestaurantpizzeria/

Na ndiqni në Instagram:
-> https://www.instagram.com/erarestaurantpizzeri/

Komentoni eksperiencën tuaj në Tripadvisor:
-> https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g294446-d739333-Reviews-Era_Vila-Tirana_Tirana_County.html

Regjistrohuni në kanalin tonë në YouTube:
-> https://www.youtube.com/channel/UCPJ9IvJNJLLRzcOcOn3pNKQ

Na ndiqni në LinkedIn:
-> https://www.linkedin.com/company/25043790/
Read more
Collapse
3.8
16 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
September 2, 2019
Size
11M
Installs
1,000+
Current Version
1.0.4
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Faracreative
Developer
Rruga Nikolla Tupe, Vila Ferdinand, Nr.1, Tirana, Albania
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.