APPČR

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Tato aplikace bude mít za účel kontrolovat aktuální pozice policie ČR. K tomu se dá docílit pouze jedním způsobem a to spolupráci lidi v širokém okolí a informováním se navzájem mezi sebou. V dnešní době kdy téměř každá má přístup jak k normálnímu internetu tak i k mobilnímu, není problém napsat čas a místo výskytu. Tím pádem se budou moci ostatní uživatelé podívat na aktuální polohy již doma a nebo přímo na cestě. Je jen na každém z vás zda budete spolupracovat nebo ne ale já sám osobně si myslím, že když bude spolupracovat hodně lidí tak by to mohlo být velmi užitečné.
This application will have the purpose of checking the current positions of the Czech police. This can only be achieved in one way, namely by collaborating with people in a wide area and informing each other. Nowadays, when almost everyone has access to both normal Internet and mobile, there is no problem to write time and place. This will allow other users to see their current locations at home or on the road. It is up to each of you whether to cooperate or not, but I myself think that if a lot of people work together it could be very useful.
Read more
Collapse
4.3
16 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Vydání aplikace (Předbězné vydání)
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 29, 2019
Size
3.9M
Installs
500+
Current Version
0.1
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone 10+
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Djkvido
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.