Půjčovna strojů Zeppelin CZ

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Všechny stroje a služby Půjčovny strojů Zeppelin CZ jsou nyní přehledně ve vašem mobilním zařízení!

S novou aplikací Půjčovna strojů Zeppelin CZ rychle najdete tu správnou informaci nebo kontakt. Prospekty k jednotlivým strojům, akční nabídky, novinky a mnoho dalšího - to všechno je nyní okamžitě dostupné v jednoduchém a přehledném online prostředí.

Nemůžete se rozloučit se zapůjčeným strojem? V aplikaci zvolte sekci „Bazar“ a ihned zjistíte, jaké stroje jsou momentálně k dispozici.

Díky aplikaci Půjčovna strojů Zeppelin CZ navíc nepropásnete žádnou akční nabídku. V případě přidání nové akce vás aplikace sama upozorní. Chcete vědět, co je v Půjčovně strojů nového? V aplikaci vyberte sekci „Novinky“ a podívejte se, co se aktuálně děje.

Aplikace Půjčovna strojů Zeppelin CZ znamená rychlé řešení doslova z kapsy.

Obsah aplikace:

- Katalog stavebních strojů a malé mechanizace
- Katalog příslušenství
- Nabídka použitých strojů
- Akční nabídky
- Aktuality a novinky
- Kontakty

O Zeppelin CZ:

Společnost Zeppelin CZ s.r.o., výhradní prodejce stavebních strojů a zařízení Cat® pro Českou republiku, dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů amerického výrobce Caterpillar. Je také dodavatelem komplexních energetických řešení a systémů od stejnojmenného výrobce. Ve spolupráci se společností Caterpillar Financial Services ČR, s.r.o., zajišťuje zákazníkům komplexní finanční servis, spojený s nákupem strojů a služeb.

Kromě prodejních a servisních služeb se společnost zabývá půjčováním stavebních strojů a malé mechanizace - autorizovanou Půjčovnu strojů Zeppelin CZ najdete na 13 místech v České republice.
All machinery and equipment rental services Zeppelin CZ are now clearly in your mobile device!

With the new application, Rental equipment Zeppelin CZ quickly find the right information or contact. Brochures to individual machines, special offers, news and much more - all this is now immediately available in a simple and transparent online environment.

You can not say goodbye borrowed machine? In the application, choose the section "Bazar" and immediately find out which machines are currently available.

By applying Rental equipment Zeppelin CZ addition miss any special offer. If you add a new event by itself warns. You want to know what's new Cat Rental Store? In the application, select the section "News" and see what is actually happening.

Applications Rental equipment Zeppelin CZ is a quick solution literally from his pocket.

Contents of the application:

- List of construction equipment and small mechanization
- Product Accessories
- Supply of used machinery
- Special Offers
- Company News
- Contacts

About Zeppelin CZ:

Zeppelin CZ Ltd., the exclusive distributor of construction machinery and equipment Cat® for the Czech Republic, the Czech market supplies a wide range of construction, earthmoving, agricultural and mining equipment manufacturer Caterpillar American. It is also a supplier of comprehensive energy solutions and systems from the same manufacturer. In cooperation with Caterpillar Financial Services ČR, Ltd. provides customers with comprehensive financial services, coupled with the purchase of machinery and services.

In addition to sales and service company engaged in lending construction equipment and small mechanization - Authorized Rentals machines Zeppelin CZ found at 13 locations in the Czech Republic.
Read more
Collapse
5.0
6 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Děkujeme, že využíváte naši aplikaci Půjčovna strojů Zeppelin CZ:

Aplikace nyní pracuje v off-line režimu, vaše data tedy budou vždy aktuální.
Přímo na modelu stroje si nyní můžete prohlédnout volitelné příslušenství.
Při spuštění navigace na pobočku si můžete zvolit aplikaci, která vás bude navigovat.
Opravili jsme drobné technické chyby.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 26, 2018
Size
Varies with device
Installs
500+
Current Version
Varies with device
Requires Android
Varies with device
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Appio Digital
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.