Radyo Burada - Tüm Radyolar

Contains ads
100K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Radyo Burada, Keyfinize göre Müziği, Reklamsız, Ücretsiz, Kolay ulaşılabilir ve Özelleştirilebilir şekilde sunan, kendini sürekli geliştiren, bu işe yüreğini koymuş tek işi Radyo olan bir ekibin özenle geliştirdiği bir uygulamadır.

Radyo Burada, Zevkinize göre özelleştirebileceğiniz bir çok özelliği barındırır.
Örneğin;
- Favorilerim Menüsü; Beğendiğiniz Kanallara daha hızlı ulaşabilmek için, Radyo Kanalı Favorilerinize eklemek mükemmel bir seçenek, Düzenlenebilir, Sıralaması Değiştirilebilir Favoriler Menüsünden sevdiğiniz radyoya ulaşmak artık çok daha kolay!

- Gelişmiş Arama Seçeneğimizle Ana sayfa’dan bile Tüm Kategori ve Yerel Radyolar içerisinde arama yapabilir, istediğiniz radyoya hemen ulaşabilirsiniz.
- Rasgele Radyo Seçeneğiyle, O an Sizin için Seçilen Radyo Kanalını ve o özel şarkıyı hemen dinleyebilirsiniz.

- Hesabım Bölümünden;
* Tema Değiştir Menüsünden uygulamayı sunulan çok sayıda temadan kendinize özel olanı seçebilirsiniz.
* Uyku Modu Özelliğini kullanarak Müziğin istediğiniz zaman sonrasında otomatik olarak durdurulmasını sağlayabilirsiniz.
* Alarm Özelliğini kullanarak isterseniz sabah sevdiğiniz radyo yayınıyla uyanabilir yada sevdiğiniz radyo programı, Futbol Maçı başladığında radyo yayınının otomatik olarak başlamasını sağlayabilirsiniz.
* Uygulama Açılış sayfasını Tüm Liste yada Favorilerim olarak düzenleyebilirsiniz.

- Yerel Menüsünden; Türkiye ve Yurt Dışında İnternet Üzerinden yayın yapan Yerel Radyoları, Ülke ve Şehir e göre listeleyebilirsiniz. Memleketin Radyo Burada İle Yanında !

- Kategori Menüsünden; O an hangi türde müzik dinlemek istiyorsanız Radyo Burada’nın Özenle kategorilendirdiği Radyo Kanallarından tam da size uygun müziği kolayca bulabilirsiniz.
Updated on
Jul 11, 2019

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Bazı ufak hatalar giderildi