Lajmi i fundit ne Portalin 10Minuta. Ofrojmë Lajmet e fundit ne Politik, Sport, VIP, Lifestyle, Horoskopi, Muzik Shqip, Radio dhe Humor Shqip.
Lajme Shqip me Thashetheme nga Vipat Shqiptar, Kenge Shqiptare ne 2016 nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia si dhe Diaspora Shqiptare.
Ofrojme gjithashtu informacione dhe keshilla mbi menyren e jeteses p.Sh. Keshilla per jeten e perditshme, Dhembe, Fytyre, Lekure, Flokeve etj.
Read more
4.1
86 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
February 11, 2016
Size
21M
Installs
5,000+
Current Version
1.5.0.0
Requires Android
2.3.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
10minuta sh.p.k
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.