Lutjet e Sherimit

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Italian (Italy)

Kjo është shkurtesa nga libri im “Dhikri, lutjet dhe shërimi me rukje nga Kurani dhe Suneti”, e kam shkurtuar në të pjesën e lutjeve që të jetë më i lehtë përdorimi i tij, si dhe ia shtova kësaj rukjen dhe vlerat e dobishme, me lejen e Allahut të Madhërishëm.

Duate jan mburoja e muslimanit.

Burimet e duave jane permbledhur nga Kurani dhe hadithet e Profetit Muhamed Alejhi selam.

Hadithet e Buhariut , Muslimit

Programi ju mundeson zmadhimin e tekstit dhe ruajtjen e faqeve te preferuara.

Asnjë aplikacion nuk zëvendëson librin- Ju ftojmë ta merni edhe atë.

Keyframes : Dua, mesoj, lutje, per, dhikri, meso, dhikr, lutjet e profeteve, magji, prishjen, e, mesysh, sherim, rukja, rukje, brenges, pikellimit, zemerimit, i semuri, Kurani, Suneti, me, vlera, duase, sherimit, syri, zilia, shpirterore, dhe, mjekim, trajtimi, sihri, magjia, fara e zeze, mjalte, uje zem zem, shqetesimi, brenga, pikellimi, i, friksimi, gjume, sprova, plageve, xhini, njeriu, temperatures, zemres, veshtiresi, magjise, mesyshit, prish, vet, nga, vjen, keq,
KJo ESHTE shkurtesa nga books im "Dhikri, lutjet dhe shërimi me rukje nga Kurani dhe Suneti" and kam shkurtuar në të pjesën and lutjeve QE tė Jete më the Lehte përdorimi the tij, is dhe ia shtova kësaj rukjen dhe vlerat and dobishme, me lejen and Allahut tė ​​Madhërishëm.

Datue jan mburoja and muslimanit.

Burimet and duave jane permbledhur nga Kurani dhe hadithet and Profetit Muhamed Alejhi selam.

Hadithet and Buhariut, Muslimit

Programi ju mundeson zmadhimin and tekstit dhe ruajtjen and faqeve you preferuara.

Asnjë aplikacion nuk zëvendëson librin- Ju ftojmë ta Merni EDHE ATE.

Keyframe: Dua, mesoj, Lutje, for, dhikri, meso, dhikr, lutjet and profeteve, magji, prishjen, and mesysh, sherim, rukja, rukje, brenges, pikellimit, zemerimit, the semuri, Kurani, Suneti, me, Vlera , duase, sherimit, syri, Zilia, shpirterore, dhe, mjekim, trajtimi, sihri, magjia, will do and zeze, mjalte, uje zem zem, shqetesimi, BRENGA, pikellimi, i, friksimi, gjume, sprova, plageve, xhini, njeriu , temperatures, zemres, veshtiresi, magjise, mesyshit, Prish, vet, nga, vjen, Keq,
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
July 4, 2015
Size
641k
Installs
50,000+
Current Version
1.0
Requires Android
1.6 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Xhamia-Fier
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.