Semundja dhe ilaci

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Italian (Italy)

Një prej librave më të dobishëm të Imam Ibn Kajimit. Përgjigje e mjaftueshme për atë që synon shërimin.

Per semundjet trupore dhe shpirterore, te ky liber do te gjeni shume keshilla te dobishme qe cdo musliman duhet ti praktikoj ne jeten e perditshme .

Keshilla te shumta nga kurani dhe hadithet.

Ky liber eshte udhezim per jeten e muslimanit

Programi ju mundeson zmadhimin e tekstit dhe ruajtjen e faqeve te preferuara.

Asnjë aplikacion nuk zëvendëson librin- Ju ftojmë ta merni edhe atë.

Keyframes : Lutja. Koha, e, lutjes, rrethanat, per, tu, lutur, dua, mekat, zemer, mekat, i, zemres, per, mospranim, semundje, ilac, dhe, ilace, semur, shpresa, sheruar, besim, melaike, frika, mekatet, shkaterrojne, shikimi, ulja, shikimit, rendesia, te, fshire, veprat, mira, sevap, nga, sevapet, shirku, idhujtaria, mendjemadhesia, zinaja, amoraliteti, zina, kufr, zinaja, dashuri, mendime, ndal, duke, mos, mendimet, shikimet, shikimet, hadithe,
NJE librave prej të më të dobishëm Imam Ibn Kajimit. Përgjigje and mjaftueshme ATE QE Synon shërimin.

For semundjet trupore dhe shpirterore, you do ky liber te gjeni shume keshilla you dobishme q cdo musliman Duhet you praktikoj it jeten and perditshme.

Keshilla you shumta nga Kurani dhe hadithet.

Ky liber eshte udhezim for jeten and muslimanit

Programi ju mundeson zmadhimin and tekstit dhe ruajtjen and faqeve you preferuara.

Asnjë aplikacion nuk zëvendëson librin- Ju ftojmë ta Merni EDHE ATE.

Keyframe: Lutja. Koha, and lutjes, rrethanat, for, you, lutur, dua, mekat, zemer, mekat, i, zemres for, mospranim, semundje, ilac, dhe, ilace, semur, Shpresa, sheruar, besim, Melaike, frika, mekatet, shkaterrojne, shikimi, ulja, shikimit, rendesia, you fshire, veprat, aims, sevap, nga, sevapet, shirku, idhujtaria, mendjemadhesia, zinaja, amoraliteti, zina, kufr, zinaja, Dashuri, mendime, nfrom, duke, mos, mendimet, shikimet, shikimet, hadithe,
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Zmadhimi i tekstit..
Ju kujtojme se shkronjat mund te zmadhohen dhe zvogelohen sipas deshires.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 23, 2017
Size
906k
Installs
10,000+
Current Version
1.3
Requires Android
1.6 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Xhamia-Fier
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.