Edebiyat Yazar Eser Soru Bankası | Bilgi Yarışması

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Arkadaşlar merhaba, ben rehber öğretmeniniz Fırat:

Milli eğitim bakanlığında 6 yıldır rehber öğretmenlik psikolojik danışmanlık ve eğitim koçluğu yapmaktayım. Yaşım sizlerin yaşına yakın sayılır, bizim yaş grubu da şimdiki AYT nin eski ismi olan LYS ye girmişti. Ben 56 soruluk edebiyat dersine çok sıkı çalışarak hazırlandım ve 52 doğru yaptım.

Zamanında eser-yazar sorularında LYS'de hiç hata yapmadım. Bu konuya nasıl çalışılması gerektiğini oldukça iyi tecrübe ettim.

Unutmayın ki AYT de 1 Edebiyat sorusu 1 Matematik sorusu kadar puan getirir ve yanlış yapma lüksünüz yoktur.

Sizlere bu uygulamada yüzlerce eser-yazar sorusu sordum. Uygulamadaki sorular alanında çok etkili edebiyat öğretmeni meslektaşlarım tarafından hazırlandı.

ÖSYM her yıl "ayırt edici" bir soruluk eser-yazar sorusuna mutlaka yer veriyor. Bu soru genelde çok zor oluyor ve standart sapması yüksek oluyor. Bunu düşünerek çok ünlü yazar/şairlerin pek bilinmeyen ama AYT de sorulabilecek eserlerine de yer verdim. Dolayısıyla bu uygulamada yayınladığımız eser-yazar soruları kolay değil 🙂

BU UYGULAMANIN ÖZELLİKLERİ:

🌟 Bilgi yarışması oyunu diyebiliriz. Kayıt olup oynayan herkes kendi içinde yarışır.

🌟 Her il kendi içerisinde yarışır ve sıralama alır.

🌟 Uygulamada haklarınız sınırlıdır ve saatlik yenilenir.

🌟 Sizler de soru gönderebilirsiniz, denetleyip onaylayıp yayınlarız.

🌟 Sorular hiçbir yerden alıntı değildir, alanında uzman deneyimli edebiyat öğretmenlerinin ve şahsımın katkısı ile hazırlanmıştır.

🌟 Uygulamadaki sorular genel anlamda ZOR'dur. Bu eseri de sormaz ÖSYM demeyin, sorar arkadaşlar.

🌟 Uygulamada AYT'nin sorduğu zorluk esas alınarak yazar-eser soruları oluşturuldu.

🌟 Çoğu soruda sadece eser ve "?" yer alır, sizler belirlenen kısa sürede A,B,C,D seçeneklerinden doğru yazarı seçmeye çalışırsınız.

🌟 Fazlaca oynandığında sınavda çıkabilecek neredeyse tüm yazar eserleri ezberlemiş olursunuz.

🌟 UYGULAMA ÜCRETSİZDİR. TAMAMEN ÜCRETSİZ. Uygulama içi satın alınacak hiçbir şey yoktur.

🌟 UYGULAMA SÜREKLİ GÜNCELLENİYOR, SÜREKLİ YENİ KATEGORİ VE SORULAR EKLENİYOR. ve bunun için güncelleme yüklemenize gerek dahi yok.

🌟 Uygulamada her hafta soru çözme, zaman yetiştirme, verimli ders çalışma yöntemleri gibi taktikler anlatılıyor. AYT Hakkındaki gelişmeler ekleniyor.

🌟 Uygulama kayıt olurken kullandığınız mail dahil hiçbir bilginizi toplamaz ve sizlere mail göndermez, gereksiz bildirim yapmaz, çalışmıyorken telefonunuzu arka planda kesinlikle kullanmaz, %100 güvenlidir.

🌟 Edebiyat eser-yazar sorularımız eserin dönemine göre ekleniyor. Tanzimat edebiyatı, serveti fünun, cumhuriyet dönemi edebiyatı, sınavda çıkmış eser-yazarlar, karışık eser-yazar soruları gibi bir çok kategori mevcut.

🌟 Kategori ve sorular uygulama kullanıldıkça artacaktır. Bu sebeple uygulamamızı arkadaşlarınızın telefonlarına da yüklemenizi ve bizi tavsiye etmenize çok ihtiyacımız var. Hep birlikte bu güzel uygulama sayesinde yanlış yapacağımız eser ve yazar sorusu kalmayacak!

Soru ve önerileriniz için aşağıda belirttiğim mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Keyifli öğrenmeler.
Hello friends, I am your guide teacher Euphrates:

I have been working as a guidance counselor, psychological counselor and training coach in the Ministry of National Education for 6 years. My age is considered to be close to your age, our age group is now the former name of AYT entered LYS. I prepared very hard for the 56-question literature course and did 52 correctly.

Timely work-author questions I did not make any errors in LYS. I have experienced quite well how to work on this issue.

Please note that AYT also brings up points as 1 literary question and 1 math question and you do not have the luxury of making a mistake.

I asked you hundreds of work-author questions in this application. The questions in practice were prepared by my colleagues who were very influential literature teachers in the field.

Every year, OSYM has a eser distinctive eser question of work-writer. This question is often very difficult and the standard deviation is high. With this in mind, I have included some of the most famous writers / poets whose works are unknown but can be asked at AYT. Therefore, the work-author questions published in this application are not easy kolay

FEATURES OF THIS APPLICATION:

🌟 Quiz game. Everybody who registers and plays competes in themselves.

🌟 Each province competes within itself and gets ranking.

🌟 In practice your rights are limited and renewed hourly.

Ler You can send questions, we will check, approve and publish.

🌟 The questions are not quoted from anywhere, they are prepared with the contribution of experienced literature teachers and myself.

🌟 The questions in practice are generally DIFFICULT. This work does not ask ÖSYM do not say, asks friends.

🌟 In practice, author-work questions were created based on the difficulty asked by AYT.

🌟 Most questions just work and "?" you will try to select the correct author from A, B, C, D options in a short time.

🌟 If you play too much, you will memorize almost all the writers' works that may appear in the exam.

🌟 APPLICATION IS FREE. TOTALLY FREE. There is nothing to buy in-app.

🌟 APPLICATION IS CONTINUOUSLY UPDATED, CONTINUOUS NEW CATEGORY AND QUESTIONS ARE ADDED. and you don't even need to install updates for that.

🌟 In practice, every week, tactics such as problem solving, time raising and efficient study methods are explained. AYT Developing about.

🌟 The application does not collect any information including the mail you used when registering and does not send you mail, does not make unnecessary notification, does not use your phone in the background while not working, it is 100% safe.

🌟 Our literary work-writer questions are added according to the period of the work. There are many categories such as Tanzimat literature, fortune fünun, republican literature, literary writers, mixed literary questions.

🌟 Category and questions will increase as the application is used. For this reason, we need to install our application on your friends' phones and recommend us very much. Together, thanks to this beautiful application, we will do the wrong work and author questions!

For your questions and suggestions, please contact us at the e-mail address below.

Pleasant learning.
Read more
Collapse
4.7
14 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

V2 yayınlandı. Uygulamaya bayağı bir rağbet oldu teşekkürler. Güncellemeler şöyle;

- Reklamlar %90 azaltıldı.
- Can hakkı sayısının eksiye düşme sorunu giderildi. Her gün 15 yeni can hakkı verilecektir.
- Soru sayısı 850'ye çıkartıldı. Sizden gelen soru istekleri eklendi.
-Uygulamada kazanılan puanlar sıfırlandı.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 8, 2020
Size
4.7M
Installs
100+
Current Version
4
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
insgame
Developer
Atatürk Mah. Erzene, 858. Sk. No:31 35030 Bornova İzmir Türkiye
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.