Crowningarts

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Máme velké potěšení oznámit, že letos zahajujeme zbrusu novou síťovou platformu Crowning Arts. Rádi bychom Vás pozvali, abyste se připojili k našemu hnutí v umění, které je „vytvořeno umělci pro umělce“ a vytvořili s vámi nejlepší pracovní nástroj pro umělce a lidi kolem umění, který změní svět umění.

Jsme skupina umělců, kteří se rozhodli změnit online svět umění. S rozvojem digitálního věku je nutné vytvořit nový způsob, jak ocenit umění v hlučném světě sociálních médií. Proto začínáme s novým vzrušujícím hnutím.

Naším cílem je umožnit umělcům prosazovat svou vášeň bez překážek a povzbuzovat je k dosažení a vytváření. Odměnou za tuto práci je nakonec úspěch, uznání a v neposlední řadě i peníze.

Pokud jste nadšení pro umění, ať už jste tvůrcem, investorem nebo jen milovníkem umění, můžete se k nám dnes připojit a vytvořit nový domov pro umění na internetu.
We are very pleased to announce that this year we are launching a brand new networking platform, Crowning Arts. We would like to invite you to join our art movement, which is "created by artists for the artist" and has created with you the best working tool for artists and people around art that will change the art world.

We are a group of artists who have decided to change the online art world. With the development of the digital age, it is necessary to create a new way to appreciate art in the noisy world of social media. That is why we are starting a new exciting movement.

Our goal is to enable artists to promote their passion without barriers and encourage them to achieve and create. In the end, the reward for this work is success, recognition and, last but not least, money.

If you're passionate about art, whether you're a creator, investor, or just an art lover, you can join us today to create a new art home on the internet.
Read more
Collapse
Loading...

What's New

Nové grafické prvky.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 14, 2019
Size
Varies with device
Installs
5+
Current Version
2.9922
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
AppSisto
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.