Seznamka GRAND

Mature 17+
6
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Jste rozmrzelí z online seznamek? Pak jste tu správně.

Dáváte-li přednost osobnímu kontaktu před online formuláři a nenecháte se zlákat fiktivními fotografiemi a profily z fotobank? Pak nám zanechte svoje telefonní číslo a my se Vám do 24 hodin ozveme. Představíme Vám naše služby a společně vyplníme po telefonu seznamovací dotazník, na základě kterého od nás obdržíte tipy na vyhovující protějšky ze svého okolí!

Od roku 1993 patříme mezi největší profesionální seznamovací agentury v ČR a specializujeme se jen na seriózní vážné seznámení. Klademe důraz na individuální přístup a osobní jednání. V internetových seznamkách nerozpoznáte zájemce o vážné a nevážné seznámení. Anonymní služby vyhledávají velice často zadaní klienti nebo zájemci o nevážné seznámení. To vám u nás nehrozí, protože ověřujeme pravdivost kontaktních a osobních údajů. Seznamujeme tedy pouze neženaté muže s nevdanými ženami a pouze klienty od 18 let, výhradně s českým občanstvím a trvale žijící na území ČR. Máme propracovaný systém na výběr vhodných partnerů, který Vám vybere partnery z vašeho okolí přesně podle Vašich požadavků a společných zájmů.
Are you annoyed by online dating? Then you're right here.

If you prefer personal contact in front of online forms and are not tempted by fictitious photos and photo bank profiles? Then leave us your phone number and we will contact you within 24 hours. We will introduce you our services and together we will fill in a dating questionnaire on the phone, which will give you tips for suitable counterparts from your neighborhood!

Since 1993 we have been one of the largest professional dating agencies in the Czech Republic and we specialize only in serious serious acquaintance. We emphasize individual approach and personal behavior. In internet dating sites you do not recognize those interested in serious and non-serious acquaintance. Anonymous services are very often searched for by clients or those interested in non-serious acquaintance. This is not a threat to us because we verify the veracity of contact and personal data. Therefore, we only introduce non-married men with unmarried women and only clients over 18 years of age, exclusively with Czech citizenship and permanently living in the Czech Republic. We have a sophisticated system for selecting suitable partners that will choose your partners from your neighborhood exactly according to your requirements and common interests.
Read more
Collapse
3.3
6 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Nové grafické prvky
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 28, 2019
Size
16M
Installs
1,000+
Current Version
2.9922
Requires Android
4.3 and up
Content Rating
Mature 17+
Diverse Content: Discretion Advised
Permissions
Offered By
AppSisto
Developer
Pernerova 676/51, 186 00 Praha 8-Karlín. Czech Republic
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.