ViT Logistics

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Se zasilatelstvím a transportními službami máme osobní zkušenosti od roku 1996 a zabýváme se převážně mezinárodní a tuzemskou přepravou a logistikou.

Cokoliv děláme, děláme s jasnou vizí. Pokud potřebujete přepravit jakoukoliv zásilku na jakékoliv místo na světě, vymyslíme a připravíme pro Vás řešení přesně na míru.

Naši klienti oceňují, že se nemusí o nic starat. Navrhneme logistické procesy a zajistíme pro Vás přepravu od A až do Z. Vy tak máte čas věnovat se tomu, čemu rozumíte nejvíc - Vašemu businessu.

Zkušenosti a znalosti našeho týmu v oblasti zasilatelství a logistiky nám umožňují poskytovat profesionální služby. Stále se vzděláváme a aplikujeme nejnovější logistické trendy tak, abychom byli schopni splnit všechna přání klientů.
We have personal experience with forwarding and transport services since 1996 and we are mainly engaged in international and domestic transportation and logistics.

Whatever we do, we do with a clear vision. If you need to ship any shipment to any place in the world, we will devise a tailor-made solution for you.

Our clients appreciate that they don't have to worry about anything. We design logistics processes and provide transport for you from A to Z. You have time to devote yourself to what you understand most - your business.

The experience and knowledge of our forwarding and logistics team enable us to provide professional services. We are constantly educating ourselves and applying the latest logistics trends so that we can meet all the wishes of our clients.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Oprava chyb.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 28, 2020
Size
Varies with device
Installs
500+
Current Version
2.9922
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
AppSisto
Developer
Pernerova 676/51, 186 00 Praha 8-Karlín. Czech Republic
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.