CONCIERGE Unique Concept

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

CONCIERGE Unique Concept


Zpříjemňuje a usnadňuje každodenní život perfektním servisem privátního koordinátora. CONCIERGE je určený všem, kteří nemají čas zabývat se obstaráváním všedních záležitostí nebo těm, kteří požadují exkluzivní a perfektní servis.

Se službou CONCIERGE Unique Concept máte neustále na dosah tým odborníků, který je připraven splnit v okamžiku vaše nejrůznější přání, ať jste kdekoliv na světě.

CONCIERGE Unique Concept poskytuje profesionální a komplexní služby na vysoké úrovni pro jednotlivce a korporátní klienty.

CONCIERGE Unique Concept spolupracuje s partnerskými a skutečně ověřenými společnostmi a firmami. Klientům tedy nabízí jen vyzkoušené a ověřené služby.

CONCIERGE Unique Concept udělá maximum pro splnění požadavku klienta a jeho spokojenosti. Díky kontaktům dokáže zajistit i takové požadavky, které se zdají být pro ostatní nemožné.
CONCIERGE Unique Concept
 
 
Smoothes and simplifies everyday life private, perfect service coordinator. CONCIERGE is intended for all who do not have time to deal with procurement of mundane affairs or those who require exclusive and perfect service.
 
With concierge Unique Concept You always have to reach team that is ready to meet at the time of your requests, wherever you are in the world.
 
CONCIERGE Unique Concept provides professional and comprehensive service at a high level for individuals and corporate clients.
 
CONCIERGE Unique Concept works with partner and truly proven companies and firms. Clients thus offers a tried and tested services.
 
CONCIERGE Unique Concept will do our best to meet the requirement of the client and his satisfaction. Through contacts can also provide such demands, which seem impossible to others.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Oprava designových prvků.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 22, 2017
Size
16M
Installs
10+
Current Version
2.9912
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
AppSisto
Developer
Pernerova 676/51, 186 00 Praha 8-Karlín. Czech Republic
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.