Emily Salon

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

V příjemném a klidném prostředí salonu krásy Beauty salon Emily vám poskytneme širokou škálu kosmetických procedur jako je starostlivost o pleť, depilace, manikúra a líčení. Starostlivost o pleť provádíme jak pomocí moderních kosmetických přístrojů, ale taky vám dopřejeme čistou ruční práci, na kterou nedáme dopustit. To vše je podtrženo dokonalými účinky produktů, se kterými pracujeme. Pracujeme s vysoce kvalitní kosmetikou a nabízíme Vám přijatelné ceny.

Beauty salon Emily si zakládá zejména na profesionálním přístupu ke klientovi. Jsme držitelé certifikátu „Prověřená společnost 2015“, který jsme obdrželi na základě žádných negativních ohlasů od klientů a obchodních partnerů, čeho si nesmírně vážíme. Proto také nabízíme 100% garanci vrácení peněz v plné výši, když by klient s našimi službami nebyl spokojený.

Dnešním trendem už není vypadat za každou cenu mladší, než jsme, ale vypadat skvěle na svůj věk. Jak řekla Coco Chanel: „Žena může být nádherná v třicítce, šarmantní v čtyřicítce a neodolatelná po zbytek svého života.“ Proto o svoji pleť pečujte s láskou, aby vypadala pěstěně, a budete tak sami se sebou spokojeni. My vám k tomu rádi dopomůžeme.
In a pleasant and quiet environment beauty salon Beauty salon Emily provide a wide range of beauty treatments such as skin care, hair removal, manicures and makeup. Skin care is performed using both modern cosmetic devices, but also you indulge in pure handwork, which can not commit. All this is underlined by the effects of perfect products with which we work. We work with high quality cosmetics and offer you a reasonable price.

Beauty salon Emily was based primarily on a professional approach to the client. We are certified 'Proven by 2015 ", which we received on the basis of any negative feedback from clients and business partners what we are deeply grateful. That is why we offer a 100% money back in full if the client with our services not happy.

Today's trend is no longer to look at all costs younger than we are, but look great for your age. As Coco Chanel said: "A woman can be beautiful in the thirties, the forties charming and irresistible for the rest of your life." So take care of your skin with love to look manicured, and you will be satisfied with ourselves. We will be happy to do will help.
Read more
5.0
2 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Nové funkce.
Read more

Additional Information

Updated
July 26, 2016
Size
9.7M
Installs
50+
Current Version
2.81
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
AppSisto
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.