Radio Dukagjini

Ne kemi dëshmuar që dimë të lexojmë dhe kuptojmë mendimet e dëgjuesve tanë.Radios në vend i kemi dhënë një emër, duke bërë historinë me një ekip me dy studio të ndryshme në Pejë dhe Prishtinë.

RD është vlersuar, votuar dhe cilësuar nga të gjitha sondazhet në vend dhe rajon si radio më popullore më e dëgjuar në 11 vjetët e fundit në Kosovë.

Miq, dëgjues, ju faleminderit që ekzistoni.

Ne jemi gjithmonë ON AIR.

Me zemër,
RADIO DUKAGJINI
Read more
Collapse
4.4
243 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
December 23, 2013
Size
4.0M
Installs
10,000+
Current Version
1.0.2
Requires Android
1.5 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
APPSIX
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.