Riinvest Institute

5

Aplikacioni i Institutit Riinvest, ju mundëson të keni qasje të lehtë në lajmet dhe publikimet e fundit, platformën e të dhënave, dhe kalkulatorëve financiarë dhe të tjerë, në telefonin apo tabletin tuaj. Aplikacioni shkarkohet falas.
Përmes kalkulatorëve, ju mund të kalkuloni:
- Pagën bruto/neto

- Kredinë bankare

- Kursimet pensionale

- Faturën e energjisë elektrike

- Faturën e ujit dhe kanalizimit

- Shpenzimet e doganimit të veturës

- Shpenzimet e veturës për 1 vit

- Shpenzimet e udhëtimit me veturë

- Shpërndarjen e kontributit tuaj tatimor në buxhetin e Kosovës

- Kursin e këmbimit
Read more
5.0
5 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

performance improvements
Read more

Additional Information

Updated
December 1, 2016
Size
2.0M
Installs
100+
Current Version
1.1
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
APPSIX
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.