FF rádio

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Na doméne www.ffradio.sk možete počúvať Vašu oblúbenú hudbu, alebo si prečítať množstvo zaujímavých a pútavých informácií zo života hudby, interpretov, či informácie o rôznych kultúrnych a duchovných podujatiach, ktoré obohacujú telo, ale najmä dušu.
V rámci programového portfólia Rádia LUMEN, je stále viac relácií venovaných mladým ľudom od útleho veku. Vnímame túto skutočnosť veľmi pozorne a citlivo, a stala sa pre nás výzvou, ktorá sa pretavila do projektu FF rádio, vytvoriť ucelený priestor pre inšpiráciu a nové možnosti k osobnostnému, duchovnému a duševnému zdraviu mladého poslucháča. FF rádio je projekt Rádia LUMEN.
On the domain www.ffradio.sk design you can listen to your favorite music or read a lot of interesting and engaging information from the life of music, artists and information on the different cultural and spiritual events which enrich the body, but especially the soul.
Within the programming of Radio LUMEN portfolio is increasingly sessions dedicated to young people from an early age. We perceive this fact very carefully and sensitively, and has become a challenge for us, which morphed into the project FF radio, create a coherent space for inspiration and new opportunities to the personal, spiritual and mental health of young listeners. FF radio is a project of Radio Lumen.
Read more
5.0
1 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
January 5, 2016
Size
1.2M
Installs
100+
Current Version
1.0
Requires Android
2.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Apptives
Developer
Kopčianska 10 851 01 Bratislava
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.