Záznam o dopravní nehodě - EUROFORMULÁŘ ONLINE

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Elektronická verze Záznam o dopravní nehodě - EuroFormuláře OnLine pro hlášení dopravní nehody (HDN). Rychlé vyplnění díky předvolbám, odeslání hotového formuláře na zvolené e-maily nebo formulář můžete vytisknout i z mobilního telefonu.
Aplikace funguje jako standardní EUROFORMULÁŘ pro hlášení dopravní nehody, kdy nejprve vyplníte údaje pro vozidlo A a následně se aplikace přepne na vozidlo B. Vyplněný formulář si pak nejen prohlídnete, ale můžete si jej okamžitě odeslat na požadovaný e-mail, případně můžete formulář vytisknout.
Díky online databázi předvolených pojistníků, pojistitelů a řidičů, můžete zkrátit a zjednodušit vypisování formuláře hlášení dopravní nehody na minimum.
Součástí formuláře je také fotodokumentace události. Všechny údaje a fotografie pak naleznete v jednom.
Data se uchovávají na serveru po časově omezenou dobu (po uložení) a následně jsou smazána.
Pro možnost vyzvednutí EUROFORMULÁŘE přes www rozhraní, můžete použít web: https://dispecer.info, kde zadáte do okénka vyhledávání události číslo Vašeho formuláře a následně si tento formulář můžete vytisknout, uložit v PDF a následně odeslat na požadovaná místa.

Firemní klientela
Pokud si častěji řešíte dopravní nehody na svém pozemku (např.: logistická centra bez schváleného silničního provozu) nebo máte rozsáhlý vozový park a chcete mít možnost pracovat se získanými údaji a tyto archivovat, pak je tato aplikace pro Vaší firmu tou nejlepší.
Jako firemní klient můžete v reálném čase informovat oprávněné osoby o vzniku, průběhu a ukončení MU nebo můžete využívat uložených předvoleb pojistníků a pojistitelů, což zkrátí a zpřesní práci při likvidaci následků dopravní nehody v rovině dokumentace.
Electronic version Traffic accident record - OnLine EuroNormals for traffic accident reporting (HDN). You can also quickly print through the preferences, send the completed form to the selected emails or the form from your mobile phone.
The application works as a standard EUROFORMULAR for traffic accident report when you first fill in the data for vehicle A and then the application switches to vehicle B. You will then not only browse the completed form but you can immediately send it to the requested email or you can print the form.
With the online database of preselected policyholders, insurers and drivers, you can minimize and simplify the reporting of the traffic accident report form to a minimum.
Part of the form is also a photo documentation of the event. You can find all the data and photos in one.
Data is stored on the server for a limited time (after saving) and then deleted.
You can use the web page: https://dispecer.info to enter the number of your form in the Event Search window and then print this form, save it in PDF, and then send it to the desired places.

Corporate Clients
If you are more often dealing with traffic accidents on your land (eg: logistical centers without authorized road traffic) or have a large fleet of cars and you want to be able to work with the data you collect and archive it is the best application for your business.
As a corporate client, you can tell real-time people about the origination, progress and termination of a MU in real time, or you can use preset policyholders and insurers to reduce and fine-tune the work done in dealing with the consequences of an accident at the documentation level.
Read more
Collapse
3.0
2 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Proveďte, prosím, odinstalaci této aplikace a nahraďte ji, laskavě, inovovanou aplikací z https://play.google.com/store/apps/details?id=io.kodular.rzpdorotka.eEUROFORMULAR
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 8, 2019
Size
3.4M
Installs
100+
Current Version
1.44
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
LokZS ČR
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.