Záznam o dopravní nehodě - EUROFORMULÁŘ ONLINE

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Elektronická verze Záznam o dopravní nehodě - EuroFormuláře OnLine pro hlášení dopravní nehody (HDN). Rychlé vyplnění díky předvolbám, odeslání hotového formuláře na zvolené e-maily nebo formulář můžete vytisknout i z mobilního telefonu.
Aplikace funguje jako standardní EUROFORMULÁŘ pro hlášení dopravní nehody, kdy nejprve vyplníte údaje pro vozidlo A a následně se aplikace přepne na vozidlo B. Vyplněný formulář si pak nejen prohlídnete, ale můžete si jej okamžitě odeslat na požadovaný e-mail, případně můžete formulář vytisknout.
Díky online databázi předvolených pojistníků, pojistitelů a řidičů, můžete zkrátit a zjednodušit vypisování formuláře hlášení dopravní nehody na minimum.
Součástí formuláře je také fotodokumentace události. Všechny údaje a fotografie pak naleznete v jednom.
Data se uchovávají na serveru po časově omezenou dobu (po uložení) a následně jsou smazána.
Pro možnost vyzvednutí EUROFORMULÁŘE přes www rozhraní, můžete použít web: https://west2.keepclear.eu, kde zadáte do okénka vyhledávání události číslo Vašeho formuláře a následně si tento formulář můžete vytisknout, uložit v PDF a následně odeslat na požadovaná místa.

Firemní klientela
Pokud si častěji řešíte dopravní nehody na svém pozemku (např.: logistická centra bez schváleného silničního provozu) nebo máte rozsáhlý vozový park a chcete mít možnost pracovat se získanými údaji a tyto archivovat, pak je tato aplikace pro Vaší firmu tou nejlepší.
Jako firemní klient můžete v reálném čase informovat oprávněné osoby o vzniku, průběhu a ukončení MU nebo můžete využívat uložených předvoleb pojistníků a pojistitelů, což zkrátí a zpřesní práci při likvidaci následků dopravní nehody v rovině dokumentace.
The electronic version Accident - EuroFormuláře OnLine reporting traffic accidents (HDN). Fast filling thanks to preferences, sending the finished form of the selected e-mails or form you can print from your mobile phone.
The application works as a standard EUROFORMULÁŘ for reporting traffic accidents, the first fill in the details and vehicle applications and then switches to the vehicle B. The completed form can then inspect the just, but you can send it immediately to the desired e-mail, or you can print the form.
Thanks to an online database of preset policyholders, insurers and drivers, you can shorten and simplify the listing form report traffic accidents to a minimum.
The form is also photographs events. All information and photographs, then please see one.
Data is stored on the server for a limited period of time (after storage) and subsequently deleted.
EUROFORMULÁŘE order to pick up through the web interface, you can use the web: https://west2.keepclear.eu where you type in the search window, event number of your form, then this form can be printed, saved in PDF, and then send it to the desired location.

corporate clients
If you frequently do you solve a traffic accident on their property (eg .: logistic centers approved without traffic) or you have a large vehicle fleet and want to be able to work with the obtained data and archive these, then this application is for your company the best.
As a corporate client, you can in real time to inform the beneficiary about the origin, course and termination MU or you can use saved presets for policyholders and insurers, which shortens and refines the work at disposal of traffic accidents in the plane of documentation.
Read more
3.0
2 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Odesílání IDLOC e-mailem.
Úprava tlačítek.
Read more

Additional Information

Updated
September 7, 2018
Size
5.5M
Installs
100+
Current Version
1.41
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
LokZS ČR
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.