Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Yaşamın içinde özgürce akmak…

Yıllar önce başladığımız dönüşüm yolculuğumuza yepyeni bir ruhla devam ediyoruz. Bundan bir kaç yıl önce, arzuladığımız yaşamı kurgulayabilmenin anahtarları ve yaşamın şifresini okuyabilme yollarını paylaşmak için Aqua Yaşam dostlarıyla uzun bir yolculuk başlatmıştım. Her karesi çok zevkli bir yolculuk olmuştu. Yaşamın gizemini anlama tutkumla bilginin peşine düştüğüm arayışlarımda; hem Batı’nın bilim yolunda hem de Doğu’nun gizemli kapılarında yürüdüğümde aslında her deneyimin aynı öyküyü anlatan büyük bir resmin parçası olduğunu görmüştüm. O nedenle kadim bilgeliği günümüz bilimsel bilgeliği ile, sanatı akıl ile tek bedende harmanlamak, büyük resmi ve kendi resmimizi zamanın bütünselliğinde bir arada okuyabilmek, tüm çalışmalarımda her zaman birincil hedefim oldu.

Sonra bu yolculuğa ara verdim. Çünkü bildiklerimizin ötesinde keşfedilmemiş olana yürümek, anlamak ve deneyimlemek için gitmem gereken yerler ve yaşamam gerekenler vardı. Hayatın gizemine dair her yeni keşfimde, Kainatın düzenine hayranlığım ve Şükran duygum anlatılamayacak kadar artmış olarak döndüm. Yorucu teoriler ve bilgilerin olgunlaşmasını sağlayan derin yaşanmışlıklarla döndüm. Şimdi yepyeni öykülerim var. Ve yine sizlere aktaracaklarımız, paylaşacaklarımız var, hem de çok şey var…

Güzel bir yuvayı yine sizlerle paylaşmaya hazırız. Hedefimiz yaşamlarımızın mücadeleden özgürlüğe, yaşama sevinci, haz ve şükranla dolu bir olgunluğa dönüşmesinde katkımızın olması. Modern çağ ile kaybettiğimiz özümüzü, özellikle dişiliğimizi ve duygularımızı bu yolculukta en gelişmiş halleriyle yeniden bulmayı arzuluyoruz.

Dönüşen dünyada en yüksek özden gelen duygularımızın bilgelikle bütünleştiği; bedenimizin ve ruhumuzun içindeki makrokozmosun kapılarının aralandığı bu serüven için ben ve ekibim çok şey araştırdık ve yaşadık. Biz sizlerle buluşmaya hazırız. Ya siz? Siz kendi yolculuğunuzun Kahraman’ı olmaya hazır mısınız? Öyleyse yeniden merhaba!

Seda Ülgen
flows freely in the life ...

Many years ago we started a whole new spirit we continue our transformation journey. A few years ago, being able to read the keys and password fictionalized the lives we desire to share their way of life, I began a long journey with fellow Aqua Life. Each square was a very enjoyable trip. Bilgin Un with passion in my quest to understand the mysteries of life I pursued; I walked towards both the Eastern and Western science had actually seen the mysterious door that was part of the big picture tells the same story every experience. He therefore ancient wisdom with contemporary scientific wisdom, blending in one body with art in mind the big picture and be able to read one image in the totality of our own time, all my work has always been my primary goal.

Then I break the journey. Because you walk into the unexplored beyond what we know, understand and had needed places to live and I need to go to experience. On each new discovery about the mysteries of life, the universe's order and I returned to my admiration increased as much indescribable feeling my Thanksgiving. I came back with the deep experiences that provide exhausting information theory and maturation. Now I have new stories. And again, we would lArA aktar, share, there will, both have a lot of ...

We are ready to share with you a nice nest again. Our goal is freedom from the struggle of our lives, the joy of life, pleasure and gratitude be our contribution to the conversion to full maturity. We lost our solution with the modern era, in particular, we wish to find again our femininity and our emotions with the most advanced states in this journey.

Return the essence of our emotions from the highest in the world that integrates with wisdom; I and my team for our body and the macrocosm are interleaved doors in this adventure that we search our souls and we experienced a lot. We are ready to meet with you. And you? Are you ready to become the hero of your own journey? So hello again!

Seda Ulgen
Read more
Collapse
4.6
10 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Buglar giderildi
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 2, 2017
Size
2.4M
Installs
10+
Current Version
1.2
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Yazılım Mühendisi Murat TARAKCI
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.