Jídelníček ZČU

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Najdete zde jídelní lístky menz na Borech a v Kollárově ulici a bufetů SKM na FAV/FST, právnické fakultě a v areálu koleje Lochotín v Plzni.

Samozřejmostí je možnost prohlížení jídelníčku pro jiný den než je aktuální a hodnotit jídla. Odkaz na vaši oblíbenou menzu / bufet můžete také umístit na plochu. Stačí jen dlouze podržet prst na hlavní ploše, dále zvolit, že chcete vytvořit odkaz (shortcut). Ze seznamu vybrat Jídelníček ZČU a následně budovu.

Zdrojové kódy: https://github.com/arcao/JidelnicekZCU
You will find menus cafeterias Bory and Kollárova street and buffets at SKM FAV / FST, law faculty and the campus dormitory Lochotín in Pilsen.

Of course there is the option of viewing the menu for a day other than the date and evaluate food. Link to your favorite canteen / cafeteria can also be placed on the desktop. Just long press your finger on the desktop, then choose to create a link (shortcut). From the list, select Menu UWB and subsequently building.

Source codes: https://github.com/arcao/JidelnicekZCU
Read more
Collapse
4.7
102 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Verze 2.3.1:
• Opraveny pády aplikace
• Opraveno zobrazování zastaralých dat

Verze 2.3:
• Nové uživatelské prostředí
• Přidány alergeny
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 25, 2017
Size
Varies with device
Installs
5,000+
Current Version
Varies with device
Requires Android
Varies with device
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Martin Sloup (Arcao)
Developer
Neratovice, Czech Republic
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.