Glutensiz Nokta

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Neden GLUTENSİZ NOKTA?

Bizler 5 yaşında çölyaklı bir kızları olan, İzmir’de yaşayan anne ve babayız. Kızımızın çölyak teşhisi sonrasındaki süreçte, glutensiz ürün bulmakta yaşadığımız sıkıntılar neticesinde, tüm marka ve ürün çeşitlerinin tek bir noktada bulunduğu bir market hayalimiz oluştu. Bir süre önce bu hayalimizi hayata geçirerek İzmir Karşıyaka’da ‘Glutensiz Nokta’ isimli marketimizi açtık. Aynı zamanda güvenli ve keyifli glutensiz alışveriş için e-ticaret sitemizi de faaliyete geçirdik. ‘Glutensiz Nokta’ mobil uygulama ile, glutensiz alışveriş keyfini daha da kolaylaştırdık, ama bununla da kalmayıp, glutensiz beslenmenin olası zorluklarını sizler için kolaylaştıracak, glutensiz hayata sıkı sıkı tutunmamazı sağlayacak faydalı bilgilere kolay ulaşabilmemiz için de bir yapı oluşturduk.

Amacımız çölyaklı aileler, gluten hassasiyeti / intoleransı olan, otoimmün hastalıkları olan, farklı sağlık sorunlarından dolayı glutensiz beslenme zorunluluğu yaşayan ve glutensiz & sağlıklı beslenme bilincinde olan kişilere mümkün olduğunca makul fiyatlarla güvenilir glutensiz markaları ulaştırmak.

GLUTENSİZ NOKTA Mobil Uygulamada Neler Var?

Glutensiz yaşam için ihtiyacın olan herşey var.

• GLUTENSİZ ALIŞVERİŞ: Online marketimizde glutensiz onayları bulunan 100’lerce ürünü, ihtiyaçlarınız dahilinde sizlere güvenle ulaştırıyoruz. Her geçen gün artan ürün çeşitliliğimizi mobil uygulama sayesinde çok daha kolay takip edebiliyor olacaksınız. Temin edilebilirliği oldukça zor olabilen glutensiz ürünler artık sürekli cebinizde ve sizlere bir tık kadar yakın.

• GLUTENSİZ MEKANLAR: Glutensiz beslenmenin en büyük zorluğu olarak bilinen ev dışı beslenmeyi de unutmadık. Hepimizi rahatlatacak, hem yaşadığınız şehirde, hem de seyahatiniz sırasında çevrenizde glutensiz ürün sunan mekanlara mobil uygulamamızdan ulaşabilirsiniz. Paylaşımını yaptığımız glutensiz mekanlarda siparişiniz sırasında glutensiz beslenme yaşayışınızı, sizler için önemini ve hassasiyetini iletmenizi öneririz. Paylaşımını yaptığımız mekanların, üretim hatlarındaki değişiklikleri bizler mümkün olduğunca takip ediyor olacağız ancak hatırlatmak isteriz ki; ilgili işletmeler ile direkt bir bağlantımız bulunmamaktadır ve üretimleri hakkında sorumluluk kendilerine aittir.

• GLUTENSİZ TARİFLER: En sevilen glutensiz tarifleri de bir arada bulabileceğiniz mobil uygulamamızda, sürekli yeni ve güncel tarifleri takip edebiliyor olacaksınız. Glutensiz tarifler bölümümüz sürekli güncellenerek, deneyimlenmiş ve lezzetli tatları hepimizin mümkün olduğunca kolay evinde hazırlamasına olanak sağlamaktadır.

• GLUTENSİZ GÜVENLİ ALIŞVERİŞ: Mobil Uygulamamız ve Online Satış Sitemizde, SSL Güvenlik Sertifikasyonu ile bilgileriniz daima güvence altında. Kartınızı kaydedin, alışverişiniz keyifli ve kolay olsun.

• HIZLI KARGO: Glutensiz siparişleriniz; 3.000’e yakın çalışanı, 260’tan fazla şube ve yetkili servis sağlayıcısı ve 700 araçlık filosuyla Türkiye pazarında lider firmalar arasında olan UPS Kargo güvencesiyle kapınızda.

• GLUTENSİZ NOKTA İLETİŞİM: Glutensiz Nokta İzmir mağazamıza daha kolay ulaşabilmeniz için harita uygulamamız yayında. ‘Glutensiz Markaların Buluşma Noktası’na ulaşım bu kadar kolay ve hızlı. Glutensiz yenilikleri keşfetmek için ayrıca @glutensiznokta Instagram, Glutensiz Nokta Facebook, Glutensiz Nokta Youtube hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

Ürünler, kampanyalar, paylaşmakta olduğumuz bilgiler hakkında soru, görüş ve taleplerinizi info@glutensiznokta.com.tr adresinden bize iletebilirsiniz.

GLUTENSİZ NOKTA Mobil Uygulama’mızdan veya www.glutensiznokta.com.tr Online Satış Sitemizden 7/24 glutensiz siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Mobil Uygulamamız için vereceğiniz puanlar ve değerli yorumlar için şimdiden teşekkür ederiz.

Satın almış olduğunuz ürünler, hizmet kalitemiz ve sizlerle paylaşmakta olduğumuz bilgilerden memnun kalacağınızı umarız.

Ebru – Altuğ AYLIKCI
Why GLUTEN-FREE POINT?

We are a mother and father who live in Izmir with a 5 year old girl with celiac. After our daughter's diagnosis of celiac, we had a dream of a market where all the brand and product types were at one point as a result of the difficulties we had in finding gluten-free products. A while ago we realized our dream and opened our brand ’Gluten-Free Point ata in Karsiyaka, Izmir. We also launched our e-commerce site for safe and enjoyable gluten-free shopping. With the d Gluten Free Point için mobile application, we have made it easier to enjoy gluten-free shopping, but we have also built a structure to make it easy for you to reach the gluten-free life, which will make it easier for you to keep up with the gluten-free life.
 
Our aim is to provide celiac families, gluten susceptibility / intolerance, autoimmune diseases, gluten-free nutrition due to different health problems and gluten-free & healthy nutrition conscious people at reasonable prices as possible to deliver reliable gluten-free brands.

GLUTEN-FREE POINT What's in the Mobile Application?

There's everything you need for gluten-free life.

• GLUTEN-FREE SHOPPING: We deliver 100+ products with gluten-free approvals to our online shop within your needs. Thanks to the mobile application, you will be able to keep track of our ever-increasing product variety. Gluten-free products, which can be quite difficult to supply, are now always in your pocket and close to you.

• GLUTEN FREE SPACES: We have not forgotten what is known as the greatest difficulty of gluten-free nutrition. In our mobile application, you can relax all of us, both in the city where you live and when you are traveling, you can find gluten-free products around you. We recommend that you share your gluten-free diet during your order in the gluten-free places we share, the importance and sensitivity for you. We will be following the changes in the production lines of the places we share, as much as possible, but we would like to remind you that; we do not have a direct connection with the relevant enterprises and they are responsible for their production.

• GLUTEN-FREE RECIPES: In our mobile application, where you can find the most popular gluten-free recipes, you will be able to follow new and up-to-date recipes. Our Gluten-Free recipes section is constantly updated so that we can experience experienced and delicious flavors in our home as easy as possible.

• GLUTEN-FREE SAFE SHOPPING: Our Mobile Application and Online Sales Our site is always guaranteed with SSL Security Certification. Save your card, get your shopping pleasant and easy.

• FAST SHIPPING: Your orders without gluten; Close to 3,000 employees, 260 branches and more than 700 authorized service providers and a vehicle fleet assurance that your door by UPS cargo market among the leading companies in Turkey.

• GLUTEN-FREE POINT COMMUNICATION: Gluten-free Point In order to reach our Izmir store more easily, our map application is online. In Access to the Meeting Point of Gluten-Free Brands is so easy and fast. You can also follow @glutensiznokta Instagram, Gluten-Free Point Facebook, Gluten-Free Point Youtube accounts to discover gluten free innovations.
 
You can send us your questions, comments and requests about the products, campaigns and the information we share.

GLUTEN-FREE NOKTA You can create 7/24 gluten-free orders from our Mobile Application or www.glutensiznokta.com.tr Online Sales Site.
 
Thank you in advance for your points and valuable comments for our mobile application.

We hope you will be satisfied with the products we have purchased, our service quality and the information we share with you.
  
Ebru - Altuğ AYLIKCI
Read more
Collapse
4.7
69 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Dinamik İzin Güncellemesi
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 1, 2021
Size
19M
Installs
5,000+
Current Version
3.18.0.8
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
A Sound Fiction
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.