Školské a študentské batohy

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Trendový design, precízne spracovanie a kopec šikovných vychytávok. To sú batohy od Topgalu, ktoré školákom a študentom nielen pristanú, ale aj napomáhajú správnemu vývoju ich chrbtice. Kúpte si aj vy batoh, aktovku alebo napríklad tašku cez plece pohodlne a rýchlo priamo z plochy svojho mobilu. Pripravili sme pre vás parádnu mobilnú aplikáciu, s ktorou nakúpite jednoduchšie než kedykoľvek predtým - aj bez použitia klávesnice.


= Vlastnosti a funkcie mobilnej aplikácie Topgal =

-       Jednoduchý výber z viac ako 350 produktov
-       Rýchly a pohodlný nákup bez registrácie, bez prihlásenia, dokonca bez použitia klávesnice
-       Pokročilé filtrovanie a smart vyhľadávanie s našeptávaním
-       Veľké množstvo tovaru skladom, ihneď k odoslaniu
-       Intuitívny výber dopravy a platby
-       Rýchle správy a špeciálne akcie len pre užívateľov mobilnej aplikácie
-       Vytvorené na mieru pre Android

Zjednodušte si nakupovanie školských a študentských tašiek s appkou Topgal.sk. Stiahnite si ju zadarmo a v priebehu chvíľky priamo na plochu svojho smartfónu.

Klasickú verziu webu nájdete na adrese www.topgal.sk


= O e-shope Topgal.sk  =

Topgal začal v roku 1993 s výrobou koženej galantérie. Postupne sa od turistických batohov dostal až ku školským a študentským. Pri ich výrobe myslel naozaj na všetko - aby sa dobre nosili, skvele vyzerali, boli funkčné a tiež zdravé pre chrbát. Táto filozofia sa mu vyplatila. Dnes je držiteľom prestížneho Zlatého certifikátu Overené zákazníkmi a patrí medzi najobľúbenejších českých výrobcov tašiek pre deti a študentov. U nás aj v zahraničí u neho pravidelne nakupujú desiatky tisíc zákazníkov. Čo na ňom oceňujú predovšetkým? Širokú ponuku, možnosť zapožičania náhradnej tašky alebo odborné poradenstvo.


= Ohodnoťte mobilnú aplikáciu Batohy Topgal =

Teší nás, že máte záujem o našu mobilnú aplikáciu. Čo na ňu hovoríte? Páči, alebo by potrebovala trošku vylepšiť? Pošlite nám svoje názory alebo hodnotenia na e-mail kontakt@topgal.sk. Pomôžete nám vylepšiť naše služby pre vás.
Trendy design, precise handling and a hill of skilful vychytávok. These are backpacks Topgal which schoolchildren and students not only touchdown, but also assist in the proper development of their injuries. Purchase and you backpack, briefcase or bag, for example through the shoulder comfortably and quickly directly from your phone's desktop. We've developed terrific mobile application, with which the shopping experience easier than ever - even without using a keyboard.

 
= Features and functions of the mobile app Topgal =
 
- Simple selection of over 350 products
- Quick and easy shopping without registration, without logging in, even without using the keyboard
- Advanced filtering and smart searching with whisperings
- A large amount of goods in stock, immediately being sent
- Intuitive selection of transport and payments
- Fast management and special events only for users of the mobile app
- Tailored for Android

Simplify your school or student shopping bags with appkou Topgal.sk. Download it for free, and within a moment directly to the desktop of your smartphone.
 
Classic version, visit the Web www.topgal.sk
 

= The e-shop Topgal.sk =

Topgal began in 1993 with the production of a leather haberdashery. Sequentially from the tourist packsack to get to school and student. In their production really thought at all - to a well-worn, great look better, be functional and also healthy for the spine. This philosophy was paid him. Today is the holder of the prestigious Gold Certificate Verified by customers and are among the most popular Czech producer of bags for children and students. In our country and abroad with him regularly buy in tens of thousands of customers. What to particularly praise him? Extensive menu, rentals available substitute bags or professional advice.
 
 
Rate = mobile app Backpacks Topgal =
 
We are pleased that you are interested in our mobile app. What you speak to it? Thumbs, or would need a bit more useful? Send us your opinions or ratings on e-mail kontakt@topgal.sk. Help us improve our service to you.
Read more
Collapse
4.8
28 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
December 7, 2018
Size
9.7M
Installs
5,000+
Current Version
2.0.168
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Asymbo s.r.o.
Developer
Hradilova 4/3, Židenice 615 00 Brno
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.