Autoshkolla Shqiptare Full

Contains Ads

Libri i patentes Shqip!
Aplikacioni 'Autoshkolla Shqiptare' mund të quhet me plot gojë LIBRI DIXHITAL I PATENTES!
Konsultuar me profesorët më të mirë të autoshkollave në Shqipëri,ky aplikacion shërben si një parapërgatites absolut per testimin teorik te patentës.
Në brendësi të tij përfshihen:
1) Përgatitja teorike.
2) Testi i autoshkollës (Zyrtar)!
3) Teste sipas kategorive (21 kategori)!
4) Statistika per testet e kryera!
5) Rishikoni testet e kryera në çdo kohë.
5) Mundësia për të kryer Sfida me miqtë tuaj.
6) Lista e autoshkollave në mbarë trevat Shqipfolëse (Lista po popullohet...)

Ky aplikacion i destinohet jo vetëm kursantëve të autoshkollave por edhe të gjithë atyre drejtuesve aktual qe tashme e kanë marrë lejedrejtimin,pasi në brendësi të tij gjenden rregullat dhe udhëzimet per cdo përcaktim dhe sinjalistik rrugore, te cilat mund t'ju duhen në cdo rrast paqartësie në rrugë.
Madhësia e tij është vetëm 7MB, dhe cdo e dhënë që ai përmban nuk ka nevojë për INTERNET.
Pra, pasi ju ta keni shkarkuar, do te keni mundesinë të vazhdoni guiden teorike ne cdo vend pa u shqetësuar aspak per praninë e internetit.
Read more
Collapse
4.1
317 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Permiresimi i performances
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 10, 2020
Size
24M
Installs
100,000+
Current Version
0.0.10
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact, Shares Info
Permissions
Offered By
Theodhori Beka
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.