AWIS Mobile rozvážkové služby

AWIS Mobile je aplikace z dílny softwarové společnosti AWIS Holding, a.s., určená pro operační systém Android. Cílem aplikace, která je doplňkem pro pokladní systém AWIS se skladem a všemi potřebnými doplňky, je maximálně zefektivnit systém rozvozu jídel či zboží apod. a současně i výrazně ulehčit administrativní stránku této oblasti. AWIS Mobile je efektivním nástrojem, který vytváří databázi o klientech a současně pomáhá vyvíjet a udržovat pevný vztah se zákazníky.

JAK AWIS MOBILE FUNGUJE?
Pro zajištění správné funkce aplikace AWIS Mobile pro rozvážkové služby, je nutné vlastnit licenci pro pokladní systém AWIS s integrovaným rozvážkovým systémem. Bez toho není možné aplikaci používat. Jak to tedy funguje?

KDYŽ ZÁKAZNÍK OBJEDNÁVÁ POPRVÉ
Aplikace vytváří komplexní databázi kontaktních údajů, které sdělí zákazník operátorovi při první objednávce. Databáze obsahuje například jméno a příjmení, dodací adresu, telefon, oblíbené jídlo nebo naopak potraviny, které klient nemá rád. Všechny tyto údaje operátor uloží do databáze již při první objednávce. Zákazník si tedy objedná a dostane vše od kurýra tam, kam potřebuje. Všechny získané informace o něm jsou uloženy do databáze.

KDYŽ ZÁKAZNÍK OBJEDNÁVÁ PODRUHÉ
Při každé další objednávce klienta už není třeba informace do systému znovu zadávat. Systém ihned zobrazí kontaktní údaje zákazníka, který právě volá. Díky tomu pomáhá budovat kladný vztah mezi firmou a zákazníkem. Zákazník se cítí být ceněn a bude si to dobře pamatovat, což ho může přimět k tomu, aby objednávku zopakoval či objednával pravidelně. Do systému lze zadávat i další specifické informace o zákazníkovi, jako je například jeho nejčastěji objednávané jídlo apod.

JEDNODUCHÉ NASTAVENÍ PRO SPECIÁLNÍ AKCE
V AWIS Mobile je možné snadno nastavit speciální nabídkové akce. Možné je nastavení rozvážkového systému pro happy hours (šťastná hodinka) i pro přirážku pro rozvoz jídel v noci apod. AWIS Mobile tak lze lehce podřídit individuálním potřebám.

KDE NAJDE AWIS MOBILE NEJVĚTŠÍ UPLATNĚNÍ?
Systém je určen pro všechny firmy, které se zabývají rozvozem, a to ať už se jedná o jídlo, květiny apod. Primárně je určen pro restaurace, které nabízí rozvoz jídel. Jeho funkce naplno využijí i firmy nabízející cateringové služby. Hodí se také do firem, které se specializují na:

- rozvoz květin
- rozvoz nápojů
- rozvoz kancelářských potřeb
- rozvoz dárkových předmětů
- rozvoz zásilek po městě aj.
Read more
5.0
12 total
512
4
3
2
1
Loading...

What's New

optimalizace procesů
Read more

Additional Information

Updated
July 21, 2016
Size
4.3M
Installs
100+
Current Version
1.0.0.9
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
AWIS Holding, a.s. EET Pokladny
Developer
Sluneční nám. 2583/11, Prague 5, 158 00, Czech Republic
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.