Ayağına Sağlık

100+
Downloads
Content rating
Teen
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Son dönemde sağlık ihtiyacımıza sadece hastanelerde, kliniklerde ya da spor salonlarında değil; evimizde de bu ihtiyacımıza karşılık verilebileceğini çok net anlamadık mı? Biz, Ayağına Sağlık ailesi olarak işte tam da bu noktada evde sağlık taleplerine karşılık verebilmek ve daha sağlıklı bir yaşama ulaşabilmek adına sizleri bu uygulamada binlerce sağlık uzmanıyla bir araya getiriyoruz.

Bazen yaşlı bir aile bireyimizin bakımı, bazen bir hastamızın bakımı, bazen formumuzu korumak adına diyet, bazen psikolojik destek, bazen sağlıklı yaşam için pilates, bazen medikal masaj gibi birçok sağlık hizmetine ihtiyacımız olabiliyor. Peki her zaman bu hizmetleri alabilmek için harekete geçebiliyor muyuz? İşte bu noktada sadece uygulamayı indirip, ihtiyacınız olan sağlık hizmetini ve bölgenizi belirterek; profillerinde mevcut olan tanıtımı, deneyimi, uzmanlık alanını, almış olduğu yorumları değerlendirip, taleplerinize en uygun olduğunu düşündüğünüz sağlık çalışanıyla anında iletişim kurabilirsiniz, destek alabilirsiniz ve taleplerinizi karşılayabilirsiniz.

Türkiye’nin her kesiminden hemşire, yaşlı ve hasta bakım teknisyeni, diyetisyen, psikolog, dil ve konuşma terapisti, ergoterapist, fizyoterapist, fitness eğitmenlerinin ve sağlık talebinde bulunan vatandaşlarımızın Ayağına Sağlık ailesinin bir parçası olması adına uygulamamızı uzun uğraşlarla ve profesyonel ekibimizle hazırladık, geliştirdik ve geliştirmeye devam etmekteyiz. Eğer siz de sağlığınıza önem veriyor ve destek almak istiyorsanız, Ayağına Sağlık uygulamasını indirin ve ailemize katılın.
Updated on
Apr 30, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri yapıldı.
Başvuruyu artık bireysel, sağlık kabini ve klinik olarak yapabilirsin.